BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Maksājumi

Pieņemam šādus apmaksas veidus:

• Pārskaitījums uz bankas kontu (IBAN),
• Maksājums ar kredītkarti VISA, Mastercard vai Maestro,
• Maksājums ar sistēmu PayPal,


Maksājums ar pārskaitījumu, kredītkarti vai PayPal nozīmē, ka pasūtījuma izpilde sākas pēc maksājuma iegrāmatošanas. Veicot apmaksu ar tradicionālo pārskaitījumu, e-pasta apstiprinājuma vēstulē saņemsiet bankas konta IBAN numuru, SWIFT kodu, kā arī visus nepieciešamos datus naudas pārskaitījuma veikšanai.

Veicot apmaksu ar kredītkarti vai sistēmu PayPal, tiksiet pāradresēti uz QuickPay vai PayPal tīmekļa vietni, kas nodrošina augstāko pasaulē darījumu drošību. Pieņemam maksājumus, kas veikti ar šādām kartēm: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic un Maestro. Augstu karšu darījumu drošību nodrošina 3D Secure darījumu aizsardzība (Verified by VISA un Mastercard SecureCode), kā arī SSL 128 biti (Thawte SSL sertifikāts). Sistēma garantē augstu drošību, jo maksājumu karšu numuri netiek nodoti interneta veikalam un netiek nekur saglabāti. Klients var būt drošs, ka tā kartes numurs ir zināms tikai viņam un bankai.

Maksājumi ar pārskaitījumu pēc preces un rēķina saņemšanas ir paredzēti tikai publiskā sektora klientiem, kuru rīcībā ir budžeta līdzekļi, t.i. iestādes, augstskolas, skolas, slimnīcas, bibliotēkas, muzeji utt. Veicot pasūtījumu caur grozu, lūdzam atzīmēt apmaksas veidu „pārskaitījums uz bankas kontu”, kā arī piezīmēs norādīt lūgumu par pārskaitījumu ar atliktu apmaksas termiņu un norādīt izvēlēto rēķina apmaksas termiņu.
 
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA