BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Dekoratīvais korķis sienām

Iedomājies dabiski siltu, apburoši dabīgu un dizaina sienu pārklājumu. Tādu, kas nodrošinās labu guļamistabas vai viesu istabas skaņas izolāciju, termisku komfortu un stilīgu interjera dizainu. Tieši šāds ir arī korķis sienām. Inovatīvas un oriģinālas faktūras veido dekoru ar unikālu šarmu. Nav svarīgi vai interjers ir moderns, skandināvisks vai vecmodīgs - dekoratīvs korķis der praktiski visur. Un vēl kā der!

Izvēlies dekoratīvo korķa segumu. Apbur ikvienu ar sava mājokļa omulību!

Ikdienas dzīvē, kas prasa aizvien vairāk un ir stresa pilna, būtu labi, ja Tev ir sava vieta, kas nodrošina lielisku komfortu un atpūtu. Jebkurā mājoklī dekoratīvā korķa plāksnes atšķirībā no tradicionāliem sienu segumiem, veido īpašu atmosfēru neatkarīgi no dienas, gadalaika, laika apstākļiem vai garastāvokļa.

Dekoratīvā korķa sienu plāksnes ir augstākās kvalitātes produkts no dabīga korķa, kas sevī apvieno inovatīvas un oriģinālas faktūras ar visām korķa priekšrocībām. 100% dabīgas un ekoloģiskas korķa sienas nodrošina augstu skaņas komfortu telpās un lielisku siltuma izolāciju. Pārklāj ar dabīgo korķi pēc iespējas lielāku platību savā mājoklī vai birojā un būsi pārsteigts ar to, cik daudz interjers Tev var piedāvāt.


Kādām telpām sienu korķis ir piemērots?

Dekoratīvais korķis sienām ir dabīgs un ļoti šarmants interjera dekors. Tas ir nepārspējams un praktisks risinājums, jo korķa sienu segums uzlabo interjera mikroklimatu, samazina trokšņa līmeni mājoklī un padara sienas ļoti siltas. Vaskotais korķis sienām sargā virsmu pret netīrumiem vietās, kurās cilvēki bieži pārvietojas, piemēram, priekštelpas un koridori.

Nobeiguma korķis sienām kā ļoti izturīgs produkts ļauj ilgi baudīt tā estētiskās un praktiskās īpašības. Vairāku sienu korķa priekšrocību dēļ, Tavu telpu personalizēšana iegūst jaunu, unikālu nozīmi. Plāksnes var uzstādīt gan sausās telpās - viesu istabā, guļamistabā vai bērnu istabā- gan mitrās telpās - virtuvē, vannas istabā vai pirtī.


Dekori ir fantastiski, bet kā uzturēt korķi tīru?

Korķa virsma rūpnīcā tiek pārklāta ar izturīga vaska kārtu, kas sargā korķi pret netīrumiem, taukiem un ūdeni. Pēc uzstādīšanas tas neprasa papildu lakošanu vai impregnēšanu - korķis ir gatavs lietošanai. Korķa tapetei vai korķa segumam piemīt izturība pret ikdienas lietošanu, tie ir izturīgi pret laika apstākļiem un to kopšana ir viegla. Regulārai kopšanai pietiek izmantot siltu ūdeni ar maigu mazgāšanas līdzekli, piem., trauku mazgājamo līdzekli. Pēc izvēles vienu reizi vairākos mēnešos var papildus impregnēt korķa virsmu ar šķidro bišu vasku, kas pieejams būvniecības veikalos.

Vai Jums nav lielāku lokšņu?

3 mm biezums un izmēri 300x600 mm dekoratīvajam korķim ir lielākie pieejamie izmēri šim produktam. Nav iespējams pasūtīt citu biezumu vai loksnes ar lielākiem izmēriem. Ja šis izmērs Tev ir par mazu, ideāls risinājums būs oriģināls dizaina masīvais korķis 610x915 mm, kas pieejams sadaļā „dekoratīvā korķa miza „Virgin”„.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Neesi vēl pārliecināts?

Ļoti plaša unikālu rakstu, krāsu un faktūru izvēle ļauj Tev izvēlēties vienu, vispiemērotāko dekoru, kas 100% atbilst Tavām prasībām. Ja nespēj veikt pirkumu, tāpēc ka nevari apskatīt dekoru vai paņemt to savās rokās, aicinām nopirkt mūsu korķa sienu paraugus sadaļā „Paraugi”. Tas ļaus salīdzināt vairākus dekorus un izvēlēties sev piemērotāko.

Aicinām iepazīties ar mūsu plašo sienas korķa piedāvājumu. Tu noteikti izvēlēsies sev kādu produktu, ko ātri iecienīsi un kura dēļ ikdienas telpās atklāsi jaunu raksturu un pat izsmalcinātību.


Kāpēc korķis ir tik unikāls?

Lieliska skaņas un siltuma izolācija. Korķim ir neticami zems siltumvadītspējas un skaņas pārnešanas koeficients. Tas vienmēr ir silts pēc taustes, nepārnes un neabsorbē mūsu ķermeņa siltumu. Atšķirībā no citiem materiāliem korķis saglabā savas izolācijas īpašības ļoti plašā temperatūru diapazonā. Tas viss pateicoties unikālajai struktūrai, ko nevar iegūt izmantojot tehnoloģiju, kurā vienā kvadrātcentimetrā ir 40 miljonu neatkarīgu, gaisa pilnu šūnu. Katra no šīm lieliskajām šūnām nemitīgi, 24 stundas diennaktī, nepārtraukti sargās Tevi un Tavus tuviniekus no aukstuma, trokšņa, vibrācijām un mitruma.

Iedarbība uz mikroklimatu. Korķis stabilizē gaisa temperatūru un mitrumu. Tas labvēlīgi iedarbojas uz mikroklimatu un telpu akustiku. Veiksmīgi izolē telpu no būvmateriālu kaitīgās ietekmes.

Dabiskums un ekoloģija. Korķis ir 100% dabīgs un draudzīgs apkārtējai videi gan ražošanas, gan turpmākās lietošanas laikā. Tas nesatur nekādus kaitīgus piemaisījumus un nevajadzīgas pildvielas.

Antistatisks un hipoalerģisks materiāls. Uz korķa virsmas neveidojas elektriskie lādiņi, tāpēc korķis neelektrizējas. Tādēļ tas nepievelk un neabsorbē putekļus. Tas neizraisa arī alerģiju un nekaitē astmas slimniekiem.

Izturība pret bojājumiem. Pateicoties medus kāres struktūrai, salīdzinājumā ar citiem apakšklājiem korķis ir daudz izturīgāks pret nodilumu, tajā pašā laikā saglabājot ļoti augstu berzes koeficientu.

Vibroizolācija. Pateicoties unikālai struktūrai korķis nepārnes vibrācijas. Tas ir iespējams, jo korķim ir poraina struktūra un liela elastība. Tādēļ dabīgais korķis lieliski absorbē skaņas viļņus un vibrācijas.

Neitralitāte. Papildu korķa priekšrocība ir tā ķīmiskais inertums. Korķis ķīmiski nereaģē ar šķidrumiem, tam nav garšas, smaržas un tas nav kaitīgs veselībai. Tieši tāpēc tas tradicionāli tiek izmantots, lai aizbāztu pudeles. Ņemot vērā, ka tas satur tanīnus, bet nesatur olbaltumvielas, uz korķi nedarbojas ūdens un tas nepūst.

Vieglums. Gaiss sastāda 90% no korķa apjoma un aptuveni 50% no tā masas. Korķis ir 5 reizes vieglāks par ūdeni un, ņemot vērā, ka tas neuzsūc ūdeni, tas ir nenogremdējams materiāls. Šī īpašība bija zināma jau iepriekš un izmantota jau pirms tūkstošiem gadu.

Ugunsizturība. Korķis ir ugunsizturīgs materiāls. Saskarsmē ar uguni tas sadeg bez liesmas, tādējādi neizdala nekādas toksiskas gāzes.

Ilgtspējīga ražošana. Dabīgais korķis tiek iegūts no korķa koku mizas, vienmēr no korķa ozola zaļā paveida, kas pārklāj Vidusjūras krasta lielas platības. Masīvā korķa slāņi ar biezumu no dažiem līdz padsmit centimetriem tiek atdalīti no stumbriem vismaz 10 gadu intervālos, nekaitējot koka veselībai.


No kādām kļūdām jāizvairās?

Nobeigumā lļoti svarīga lieta! Dabīgais korķis ir jūtīgs uz mitruma līmeņa izmaiņām. Samazinoties mitrumam, tas saraujas un samazina savus izmērus. Ņemot vērā mainīgos apstākļus glabāšanas un transporta laikā, iesakām izņemt korķi no iepakojuma un aklimatizēt to vismaz 48 stundas tādos pašos apstākļos, kādos tas tiks montēts. Tas samazinās varbūtību, ka radīsies redzamas plaisas korķa plākšņu savienojuma vietās. Šādas situācijas bieži rodas rudens un ziemas laikā, kad vēl auksts un mitrs korķis tiek montēts siltās un sausās telpās. Tāpēc korķi ir vērts iegādāties dažas dienas iepriekš un atbilstoši sagatavot to uzstādīšanai, lai izvairītos no papildu izmaksām un nevajadzīga stresa.

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA