BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Gumijas korķa materiāls

Izvēlies kategoriju, kas Tevi interesē:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Cork-Rubber underlayment rolls Klusa un silta grīda uz ilgu laiku?

Lamināta korķa apakšklājs nodrošina lielisku skaņas un siltuma izolāciju visa veida peldošajām grīdām. Tas lieliski slāpē triecientrokšņa un gaisa pārraidītās skaņas, kas rodas telpā lietojot grīdu, kas rada jūtamu un apmierinošu komforta pieaugumu. Veiksmīgi izlīdzina nelielas virsmas nepilnības zem uzstādāmās virsmas, palielinot izturību un pagarinot kalpošanas mūžu. Grīda ir klusāka, siltāka un daudz patīkamāka. Lamināta izolācijas apakšklāji, kas veidoti no dabīga korķa, ir bezgalīgi izturīgs produkts, līdz ar to varam garantēt, ka tas kalpos ilgāk par pašu grīdu.

Meklē labāko materiālu blīvējumam?

Gumijas korķa plāksnes tiek ražotas uz korķa granulāta un dažāda veida gumijas, neoprēna, silikona un poliuretāna piemaisījumu bāzes. Iegūtais materiāls ir neticami elastīgs, noturīgs un izturīgs pret smērvielu, eļļu, degvielu, gāzu un daudzu citu ķīmisko vielu iedarbību. Tas tiek izmantots kā blīvējuma materiāls automašīnu, lauksaimniecības un rūpniecības tehnikas blīvju ražošanai.

Sheet of Cork with Rubber Vai izmanto gumijas paplāksnes kompozīta grīdu uzstādīšanai?

Grīdu nozarei esam sagatavojuši gumijas paplāksnes 4 standarta variantos. Ražošanā tiek izmantots augstākās kvalitātes gumijas materiāls no atlasīta gumijas granulāta un poliuretāna saistvielas. Gumijas starplikas tiek izmantotas sporta koka grīdu izveidošanai un uzstādīšanai, nodrošinot tām atbilstošu elastību, kā arī montējot koka un kompozītmateriālu terases.
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA