BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Gumijas korķa plāksnes

rubber cork sheets Gumijas korķa plāksnes tiek ražotas uz korķa granulāta un dažāda veida gumijas NBR, SBR, EPDM, EVA, neoprēna, ACM, silikona, epihlorhidrīna vai poliuretāna piemaisījumu bāzes. Iegūtais materiāls ir neticami elastīgs, noturīgs un izturīgs pret smērvielu, eļļu, degvielu, gāzu un daudzu citu ķīmisko vielu iedarbību. Tas tiek izmantots kā blīvējuma materiāls automašīnu, lauksaimniecības un rūpniecības tehnikas blīvju ražošanai.

Gumijas korķa materiāls loksnēs tiek izgatavots, savienojot dabīgā korķa masu ar atbilstošu maisījumu. Speciālos formās tiek iegūti bloki, no kuriem pēc tam tiek ražoti dažādu izmēru profili biezuma diapazonā no 1 līdz 10 mm. Gumijas korķa loksnes ir paredzētas visiem pielietojumiem, kuros pastāv zems vai vidējais piespiešanas spiediens. Atkarībā no prasībām, maisījumi ir modificēti, lai iegūtu izstrādājumu ar optimālajiem tehniskajiem un izturības parametriem konkrētam pielietojumam.

 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Atkarībā no pielietojuma parametri var būt šādi:

•   blīvums: 450-1250 kg/m3 •   cietums: 30-90 Shore’a •   saspiešana: 8-60 % (pie 400 psi)
•   stiepes izturība: 0,5-3,5 MPa •   darba temperatūra: -60 – 175 °C •   pielaide: +/- 1%

Pastāvīgā piedāvājumā mums ir gumijas korķa plāksnes 1000x1000 mm formātā ar biezumu no 1 līdz 5 mm, ko ražo lielākais portugāļu ražotājs uzņēmums Amorim Cork Composite. Vairākus gadus tās tiek veiksmīgi izmantotas dažādos pielietojumos.
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA