BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Pašlīmējošais korķis

Izvēlies kategoriju, kas Tevi interesē:
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Pašlīmējošais korķisVai Tev ir nepieciešams ērti un ātri uzstādāms korķis?

Pašlīmējošais korķis iekaros Tavu sirdi, ja augsti novērtē vienkāršus un ātrus risinājumus. Pašlīmējošās korķa plāksnes ir standarta korķa loksnes, kas pārklātas ar pašlīmējošo slāni. Pašlīmējošais slānis ir piemērots līmēšanai tikai uz gludām, līdzenām, tīrām un bez putekļiem virsmām (piemēram, ģipškartona plāksnēm vai mēbeļu plāksnēm). Veiksmīgas montāžas priekšnosacījums ir neputekļaina, tīra un sausa virsma. Tāpēc svarīgi ir rūpīgi un precīzi sagatavot virsmu montāžai - tā ir jāgruntē un rūpīgi jānotīra. Korķis jāuzklāj uzmanīgi un piesardzīgi, jo līme uzreiz saistās ar pamatni.

Šis ir lieliski izstrādāts produkts, kas nodrošina vienkāršu montāžu, kā arī ir praktiskāks par klasisko tehnisko korķi. Pasūti, izņem no iepakojuma, aklimatizē, noņem aizsargplēvi, pielīmē... un baudi dabīgo korķi brīvi izvēlētā vietā!

Korķa tāfele pie sienas ar variantu „izņem no iepakojuma, pielīmē un gatavs”?

Ja neesi tradicionālās līmes vai skrūvju piekritējs, varbūt Tevi ieinteresēs mūsu vidēji graudainais pašlīmējošais korķis. Tas ir ideāli piemērots, lai izveidotu virsmas, kas paredzētas informācijas, paziņojumu, sludinājumu utt. piestiprināšanai. Pateicoties augstai elastībai, lieliskai estētikai un augstai izturībai pret drupšanu, vidēji graudainos korķa paneļus veiksmīgi pielieto sienas ziņojumu dēļos, sludinājumu vitrīnu un ekrānu izveidošanā.

Korķa tapetes ar mūsu pašlīmējošo slāni nodrošina ātru, tīru un vienkāršu montāžu. Jānorauj vienīgi aizsargplēve un jāpielīmē korķa panelis uz iepriekš sagatavotas virsmas. Ja plāno pārklāt ar korķi lielāku platību, pirms montāžas jāizlīdzina malas, piemēram, ar asu tapešu nazi. Taisnas un gludas korķa malas samazina savienojumus starp plāksnēm un ievērojami uzlabo gala rezultātu.

Problēmas ar skaļu kaimiņu?

Pašlīmējošais rupjgraudainais korķis - lieliska skaņas un siltuma izolācija. No rupjgraudainā korķa izveidotai plāksnei piemīt lielākais blīvums, salīdzinot ar smalkgraudainā un vidēji graudainā korķa loksnēm. Ātri un ērti montējama tieši pie sienas kā skaņas izolācija, plāksne novērš gaisa pārraidītās skaņas, kas nāk no ārpus sienas. Ja siena ir salīdzinoši plāna un troksnis ir īpaši kaitinošs, ir vērts apsvērt domu par vieglu konstrukciju, kas attiecīgi sastāv no 15-20 mm biezas korķa plāksnes, gaisa spraugas un minerālvates un nobeigumā ģipškartona vai OSB plāksnes. Vairākumā gadījumu apmierinošus skaņas izolācijas rezultātus var iegūt, pielīmējot 10 mm biezas rupjgraudainā korķa plāksnes tieši pie sienas.

Vai ir nepieciešama nobeiguma apdare?

Pašlīmējošā korķa loksnes var mierīgi atstāt bez papildu nobeiguma apdares. Var arī brīvi veikt nobeiguma apdari bez ierobežojumiem. Korķa paneļus var krāsot ar jebkādu krāsu, laku vai beici, izceļot vai paslēpjot korķa struktūru. Ir vērts izmantot aizsarglīdzekli, ja esi pārliecināts, ka korķis var regulāri kļūt netīrs un tas būs bieži jāmazgā. Nobeiguma apdare, kas ir ekonomiskākā un prasa vismazāk laika, ir... atstāt korķi bez nobeiguma apdares! Oriģinālā korķa rupji graudainā struktūra ienesīs Tavā interjerā svaigu un dabīgu gaisotni, un šāda korķa siena ilgus gadus var kalpot kā labākā korķa tāfele visai Tavai ģimenei!

Labākais pašlīmējošais korķis griešanai, frēzēšanai un gravēšanai?

Smalkgraudainā korķa pašlīmējošās plāksnes 635x940 mm ir ideāls materiāls visa veida pašlīmējošo šablonu, piegrieztņu, profilu, blīvju, paliktņu, distances paplākšņu un starpliku ražošanā. Lielas elastības un viendabīguma, kā arī ļoti gludas virsmas un izturības pret drupšanu dēļ, pašlīmējošais korķa materiāls ir ļoti piemērots griešanai, štancēšanai, virpošanai, slīpēšanai un gravēšanai. Mārketinga priekšmetu ražošanai (krūžu paliktņi) iesakām korķa plāksnes ar biezumu no 0,8 līdz 3mm. Apavu nozarei (ķīļi, papēžu ieliktņi, odere, ieliktņi) radītas pašlīmējošās loksnes ar biezumu 5,7 mm un 10 mm. Smalkgraudainais korķis ar līmi ar biezumu no 2 līdz 5 mm tiek izmantots tehniskiem blīvējumiem, iekārtu blīvējumiem un sajūgu oderēm.

Mūsu piedāvātos korķa paneļus ar līmi izmanto neskaitāmos pielietojumos, ko ierobežo tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmas atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu!

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA