BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Paplašinātas korķa granulas

Inovatīva granulēta korķa izgudrošana!

Ja meklējat izturīgu un daudzpusīgu siltumizolācijas materiālu, nešķiediet savu naudu par produktiem, kas šķiet tikai parastā izolācija un efektīva tikai uz pirmo acu. Korķa izolācijas granulas piedāvā jums funkcionalitāti un vieglumu ne tikai standarta lietojumam! Šīs granulas ir tumšas dabiskās krāsas, kas piešķir tām lieliskas dekoratīvās īpašības.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Granulētā Korķa Siltumizolācijas īpašības un lietošana

Granulu lielums var atšķirties, ar vidējo blīvumu ap 60-70 kg/m³. Granulētais korķis izolācijai ir viegli lietojams, pateicoties vieglo un pieejamo formu! Tas ir izstrādāts, lai nodrošinātu efektīvu un praktisku siltumizolāciju, īpaši apgrūtinātām zonām.

Siltumizolācijas efektivitātes paaugstināšana ar Paplašināto Korķi!

Paplašinātais korķis piedāvā izcilas izolācijas īpašības salīdzinājumā ar citiem siltumizolācijas materiāliem. Kā? Pateicoties sildīšanas procesam, korķis iegūst papildus funkcijas. Aizsargājiet vidi un samaziniet enerģijas patēriņu un izmaksas! Korķa granulu izolācija nodrošina gan siltumizolāciju, gan trokšņu izolāciju.

Ekspandēta Korķa Granulasekoloģiski izcilais izvēle

Mūsu Granulētas korķa izolācijas materiāls no ekspandēta korķa ir 100% dabīgs un nekaitīgs videi – tas ir pilnībā bez kaitīgām ķīmiskām vielām vai sintētiskām saistvielām. Tādējādi, korķa izolācija ir nealergēna un atkārtoti pārstrādājama. Vai jums bija zināms, ka korķa ozols spēj absorbēt četras reizes vairāk CO₂ nekā jebkurš cits koks? Tas padara to par ļoti iespaidīgu vides aizsardzības līdzekli!

Korķa izolācijas pielietojums būvniecībā un... kino industrijā!

Korķa izolācijas granulas bieži tiek izmantotas būvniecībā, lai aizpildītu iekšējos sienu tukšumus, nodrošinātu izolāciju starp jumta spārēm vai aizpildītu dobumus un tukšās grīdas telpas. Turklāt, korka granulas atrod savu pielietojumu arī kino industrijā, lai radītu īpašus efektus, piemēram, eksplozijas skenes.

Granulētā korķa izolācija siltumizolācijai – resursi tiek maksimāli izmantoti!

Kā tiek ražota korķa izolācija? Ļaujiet mums to izskaidrot! Dabisko korķi pakļauj augstām temperatūrām īpašās formās. Šajā procesā materiāls atbrīvo suberīnu, kas darbojas kā dabiskais savienojums starp granulām. Sildot korķi, granulas paplašinās, sniedzot materiālam izcilas īpašības, kas pārspēj citus siltumizolācijas materiālus. Granulas, kas veidotas no izplestā korķa, izmanto pārpalikumus, kas nav izmantoti korķa izolācijas plātnēs, tādējādi nodrošinot maksimālu resursu izmantošanu un ilgtspējīgu ražošanu!

DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA