BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa granulas mākslīgās zāles pildīšanai

Nākotnes izaicinājumi: Kāpēc korķis granulet ir neaizstājama dabas materiāls?

Korķis granulet, korķis mākslīgajai zālei un futbola laukumiem, ir videi draudzīgs un dabīgs materiāls, kas kļūst arvien populārāks! Laikā, kad tiek noraidītas plastmasas, korķis infill mākslīgajai zālei ir videi draudzīga alternatīva! Korķis granulet ir sertificēts, legāls materiāls, nodrošinot ilgtspējīgu attīstību un garantējot augstāko kvalitāti.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Patiesa revolūcija laukumos! Unikāls korķis granulet mākslīgajai zālei

Korķis infill, pateicoties tā palielinātajam blīvumam un svaram, nepārvietojas vējā zāles starpā. Tas nozīmē, ka šis īpašais infill dabas materiāls - korķis granulet mākslīgajai zālei paliek vietā, aizsargājot zāli no deformācijām un nodrošinot zāles izmantošanas ērtumu gadu garumā. Turklāt, korķis infill lieliski absorbē mitrumu, samazinot slīdēšanas un krišanas risku. Izvēloties korķis granulet infill, tiek radīts drošs stūrītis sportistiem, bērniem un pusaudžiem.

Dabiskais izskats un labākais spēles komforts laukumā ar korķis granulet infill!

Izvēloties granulas laukumā, ir vērts ieguldīt zāles kombinācijā ar korķis materiālu. Tādā veidā laukums izskatās ne tikai estētiski, bet arī nodrošina lieliskus spēles nosacījumus. Korķis granulet nav tikai mākslīgās zāles infill - korķis pirmkārt ir ērts un drošs dabas materiāls katram spēlētājam!

Korķis granulet dabas materiāls - videi draudzīgs risinājums mūsdienu laukumiem

Korķis infill ir atjaunojams, bioloģiski sadalāms materiāls, iegūts no 100% dabas avotiem. Būdams bez ķīmiskās piesārņojuma un kaitīgām vielām, dabiskais korķis granulet ir atbilde videi draudzīgiem laukumiem, kas trūkst mikroplastikas. Izvēloties korķis granulet infill, jūs ieguldāt nākotnē, rūpējoties par vidi un sportistu veselību.
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA