BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa paraugi

Vēlies pataustīt un apskatīt korķi pirms pirkuma?

Mūsu rūpīgi izveidotie korķa izstrādājumu paraugi ir nepieciešami, lai parādītu klientiem reālu produktu, īpaši - ka korķis ir unikāls un specifisks materiāls. Katalogu bildes vai datoru ekrāni var 100% neatspoguļot korķa reālo izskatu un struktūru, pilnībā nerādot tā pievilcību.

Tāpēc ir labi, ja korķa paraugi ir pa rokai. Tas palīdzēs Tev izvēlēties tehniskā korķa biezumu, kā arī piemeklēt atbilstošu dekoratīvā korķa toni. Pateicoties maziem izmēriem to var viegli paņemt līdz, savukārt pārdomāta konstrukcija nodrošina vienkāršu pārskatīšanu un salīdzināšanu. Nav svarīgi vai esi arhitekts, projektētājs, pircējs vai individuālais klients, kam patīk korķis. Tev nav jāizlemj un jāpērk, nepārbaudot preci. Pasūti mūsu paraugus, aplūko korķi tuvumā, patausti to un pārliecinies, vai produkts 100% atbilst Tavām prasībām!

Kurš paraugu katalogs ir piemērots man?

Esam sagatavojuši Jums 2 paraugu katalogu veidus - pamata un pilnu versiju. Paraugu pamatkatalogs satur 30 populārākos tehniskā un dekoratīvā korķa veidus. Tas ir ieteicams individuālajiem pircējiem, kas nespēj izvēlēties korķi sienām, korķi tāfelei vai izolācijai. Paplašinātais katalogs satur 40 korķa tipus un ir paredzēts mūsu izplatītājiem un darījumu partneriem, kas vēlētos iepazīties ar pilno mūsu produktu klāstu.

Pateicoties mūsu katalogiem vari būt drošs, ka redzēsi reālu produktu un tā dabīgās īpašības netiks deformētas. Tikai ar šo katalogu vari pārliecināties par mūsu korķa augstāko kvalitāti.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA