BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa plāksnes

Izvēlies kategoriju, kas Tevi interesē:
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

korķa plāksnes Meklē labāko materiālu korķa tāfelei? 

Vidēji graudainā korķa plāksnes 640x950 mm ir ideāli piemērotas, lai izveidotu virsmas, kas paredzētas informācijas, paziņojumu, sludinājumu utt. piestiprināšanai. Pateicoties augstai elastībai, lieliskai estētikai un augstai izturībai pret drupšanu, vidēji graudainā korķa plāksnes veiksmīgi var pielietot sienas ziņojumu dēļos, sludinājumu vitrīnu un ekrānu izveidošanā. 

Problēmas ar skaļu kaimiņu? 

Rupjgraudainā korķa plāksnes - lieliska skaņa un siltuma izolācija. No rupjgraudainā korķa izveidotai plāksnei piemīt lielākais blīvums, salīdzinot ar smalkgraudainā un vidēji graudainā korķa loksnēm. Montējot to tieši pie sienām vai griestiem kā skaņu absorbējošu slāni, tā novērš gaisa pārraidītās skaņas, kas nāk no ārpus sienas. Ja siena ir salīdzinoši plāna un troksnis ir īpaši kaitinošs, ir vērts apsvērt domu par vieglu konstrukciju, kas attiecīgi sastāv no 15-20 mm biezas korķa plāksnes, gaisa spraugu un minerālvates un nobeiguma ģipškartona vai OSB plāksnes. Vairākumā gadījumu apmierinošus skaņas izolācijas rezultātus var iegūt, pielīmējot 10 mm biezas rupjgraudainā korķa plāksnes tieši pie sienas. 

Aiz loga ir -15 grādi un Tava siena ir ledus auksta? 

40 miljonu gaisa šūnu katrā kubikcentimetrā ir atbildīgi par korķa siltumvadītspēju 0,037 W/mK. Ko tas nozīmē? Mazāki rēķini par gāzi un daudz vairāk siltuma Tavā mājoklī. Pietiek jau ar 3-5 mm biezu rupjgraudainā korķa slāni, lai pat ļoti auksta siena kļūtu silta. Savukārt 7-10 mm bieza korķa plāksne nodrošinās pietiekamu siltumizolāciju, aizturot mājoklī tik daudz siltuma, lai tas kļūtu omulīgs un ērts. 

Labākais korķis izgriešanai, gravēšanai, krāsošanai un apdrukai? 

Smalkgraudainā korķa plāksnes 635x940 mm ir ideāls risinājums visa veida izgriešanai, gravēšanai, aplīmēšanai un apdrukai. Pateicoties augstai elastībai, ļoti gludai virsmai, kā arī izturībai pret drupšanu, korķis tiek veiksmīgi lietots šādu izstrādājumu ražošanā: reklāmas priekšmeti, apavu zolītes, tehniskie blīvējumi u.c. Mārketinga priekšmetu ražošanai (krūžu paliktņi) iesakām korķa plāksnes ar biezumu no 0,8 līdz 3 mm. Korķi var lieliski apvienot ar papīru, kartonu, putām, plastmasu utt. Apavu nozarei (ķīļi, papēžu ieliktņi, odere, ieliktņi) piemērotas loksnes ar biezumu 5,7 mm un 10 mm. Smalkgraudainais korķis ar biezumu no 2 līdz 5 mm tiek izmantots tehniskiem blīvējumiem, iekārtu blīvējumiem un sajūgu oderēm. 

Vai Jums nav lielāku plākšņu? 

635x940 mm formāts smalkgraudainajam korķim un 640x950 mm vidējas un rupjas frakcijas korķim ir produkta „Korķa plāksnes” lielākie pieejamie formāti. Ja šis izmērs ir pārāk mazs, ideāls risinājums ir korķa paklājiņi, kas pieejami sadaļā „Korķis rullī”, kas atrodas kreisajā pusē. Atradīsi tur korķa ruļļus ar biezumu no 2 līdz 10 mm tādā daudzumā, kādā konkrētā brīdī vēlies, jo Tavai ērtībai korķi ruļļos pārdodam uz metriem.

Mūsu piedāvātos korķa paneļus izmanto neskaitāmos pielietojumos, ko ierobežo tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmām atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu! 

Kā un ar ko uzstādīt korķa plāksnes? 

Korķa plāksnes ir ļoti pateicīgs materiāls, jo ļauj to uzstādīt vairākos veidos. Vienkāršākais un lētākais veids ir izmantot korķa līmi. Laba un mūsu pārbaudīta korķa plākšņu līme ir Wakol D-3540, ko var iegādāties sadaļā „korķa līmes”. Iesakām uz katru plāksni izmantot aptuveni 120 gramu līmes.Tas nozīmē, ka mazais 0,8 kg iepakojums Tev pietiks aptuveni 6 loksnēm, savukārt lielais 2,5 kg spainis - 20 loksnēm. Protams, uzstādīšanai jāizmanto tikai tās līmes, kas domātas tieši korķim. Problēmas nevajadzētu izraisīt populāras montāžas līmes vai stipras saistvielas kokam. Ir vērts veikt izvēli no kontakt-līdzekļiem, kas nodrošina tūlītēju saistīšanu, jo tas ievērojami paātrina un atvieglo darbu, īpaši mazāk pieredzējušiem meistariem.

Ja neesi tradicionālās līmes piekritējs, Tevi noteikti ieinteresēs pašlīmējošais korķis, kas atrodams blakus esošajā sadaļā. Korķa plāksne ar mūsu pašlīmējošo slāni nodrošina ātru, tīru un vienkāršu montāžu. Jānorauj vienīgi aizsargplēve un jāpielīmē korķa panelis uz atbilstoši sagatavotas izvēlētās virsmas. Pašlīmējošais slānis ir piemērots līmēšanai tikai uz gludām, līdzenām, tīrām un bez putekļiem virsmām (piemēram, ģipškartona plāksnēm vai mēbeļu plāksnēm).

Neiesakām montāžai izmantot tapas un naglas. Sākumā rezultāts atbildīs vēlamajam, taču pēc kāda laika plāksne var deformēties un izliekties, zaudējot savu estētiku. Tāpēc neiesakām montēt tehnisko korķi ar viena punkta stiprinājumiem, kas attiecas gan uz līmēm, gan uz savienojumiem ar, piemēram, tapām. 

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi? 

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA