BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Krāsains pašlīmējošais korķis

Izvēlies formātu:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Vai Tev ir nepieciešams ērti un ātri uzstādāms krāsains korķis? 

Krāsains pašlīmējošais korķis iekaros Tavu sirdi, ja augsti novērtē vienkāršus un ātrus risinājumus. Nepieciešamība pēc vienkāršas un ātras tehniskā korķa rezultējusies ar krāsainu korķi ar spēcīgu un noturīgu līmes kārtu. Krāsains pašlīmējošais korķis ir standarta korķa plāksnes, kas ir pārklātas ar pašlīmējošo slāni no vienas puses un mazgājamo krāsu Tikkurila no otras puses. 


Līmes slānis ir piemērots tikai līmēšanai uz gludām, līdzenām, tīrām un bez putekļiem virsmām (piemēram, ģipškartona plāksnēm vai mēbelēm). Korķis jāuzklāj uzmanīgi un piesardzīgi, jo līme uzreiz saistās ar pamatni. 

Krāsu vari brīvi izvēlēties no standarta 9 intensīvu krāsu paletes, kas ir pieejama pastāvīgā pārdošanā vai pasūtīt toni, kas atbilst Tavām vajadzībām. Tev vienīgi jānorāda mums krāsas RAL kodu, korķa biezumu, izmērus un profilu daudzumu, un mēs sagatavosim Tev pielāgoto piedāvājumu. Piedāvātās standarta krāsas ir zaļa, zila, rozā, dzeltena, violeta, sarkana, melna, oranža un dabīga korķa krāsa. 

Krāsainā korķa loksnes ir ideāli piemērotas, lai veidotu oriģinālu interjera dekoru, kas kalpo arī kā praktiska virsma paziņojumu, sludinājumu utt. piestiprināšanai. Pateicoties korķa augstajai elastībai, lieliskai estētikai un augstai izturībai pret drupšanu, krāsainu pašlīmējošo korķi veiksmīgi pielieto sienas ziņojumu dēļos, sludinājumu vitrīnu un ekrānu izveidošanā. Šis ir lieliski izstrādāts produkts, kas nodrošina vienkāršu montāžu, kā arī ir praktiskāks par klasisko tehnisko korķi. Pasūti, izņem no iepakojuma, aklimatizē, noņem aizsargplēvi, pielīmē... un baudi dabīgo korķi brīvi izvēlētā vietā! 

Vai Jums nav lielāku profilu? 

Formāts 455x610 mm un 635x940 mm ir krāsaina pašlīmējošā korķa standarta izmēri. Ja Tevi interesē lielāki izmēri, ideāls risinājums ir 100x200 cm un 100x300 cm krāsaina korķa tapete. 

No kādām kļūdām jāizvairās? 

Nobeigumā lļoti svarīga lieta! Dabīgais korķis ir jūtīgs uz mitruma līmeņa izmaiņām. Samazinoties mitrumam, tas saraujas un samazina savus izmērus. Ņemot vērā mainīgos apstākļus glabāšanas un transporta laikā, iesakām izņemt korķi no iepakojuma un aklimatizēt to vismaz 48 stundas tādos pašos apstākļos, kādos tas tiks montēts. Tas samazinās varbūtību, ka radīsies redzamas plaisas korķa plākšņu savienojuma vietās. Šādas situācijas bieži rodas rudens un ziemas laikā, kad vēl auksts un mitrs korķis tiek montēts siltās un sausās telpās. Tāpēc korķi ir vērts iegādāties dažas dienas iepriekš un atbilstoši sagatavot to uzstādīšanai, lai izvairītos no papildu izmaksām un nevajadzīga stresa. 

Pašlīmējošais korķis ir nestandarta produkts. Mēs to izgatavojam speciāli Tev pēc pasūtījuma saņemšanas atbilstoši izvēlētajam biezumam, graudainībai un daudzumam. Produkts ir pilnīgi personalizēts un atbilst Tavām vēlmēm. Tāpēc labi apdomā savu pirkumu pirms veic pasūtījumu, jo, ja pēc tam mainīsi viedokli, diemžēl, nevarēsim pieņemt no Tevis preci, ja gribēsi to atdot atpakaļ. 

Mūsu piedāvātos korķa paneļus ar līmi izmanto neskaitāmos pielietojumos, ko ierobežo tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmas atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu! 

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi? 

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA