BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa materiāls

Korķa Audums: Dabas Brīnums Mūsdienu Lietojumam

Dabas dāvana - korķa materiāls, piedāvā unikālu izturības, daudzpusības un videi draudzīguma kombināciju. Korķa materiāls ir ideāli piemērots kā dekoratīvs korķa finieris sienām, korķa papīrs iesaiņošanai vai korķa audums šūšanai. Dabiskais korķis tiek iegūts no korķa ozolu mizas, nodrošinot ilgtspējību un minimālu vides ietekmi. Tā unikālā šūnu struktūra, kas sastāv no miljoniem mazu, ar gaisu piepildītu nodalījumu, padara to vieglu. Korķa materiāls finieris atver plašas iespējas gan praktiskai, gan radošai lietošanai!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Pārveidojiet Telpas ar Korķa Materiāls: Perfektu Korķa Sienas Māksla

Mūsu korķa finieris, kas izgatavots no 100% dabīga korķa materiāls, piešķir organisku eleganci un siltumu, uzlabojot jebkuras telpas estētiku, vienlaikus būdams videi draudzīga un ilgtspējīga izvēle sienām. Korķa materiāls arī piešķir jaunu dzīvību dažādiem objektiem un ierīcēm. Iedomājieties pārveidot grāmatas, piezīmju blociņus vai ekoloģiskus ierīces ar šo eleganto un dabisko materiālu!

Korķa Materiāls: Revolucionizējot Tekstilrūpniecību

Korķa audums, jeb korķa āda, pārdefinē tekstilrūpniecību ar savām inovatīvajām un videi draudzīgajām īpašībām. Šis izņēmuma korķa materiāls šūšanai ir pietiekami universāls dažādām lietošanas iespējām, ieskaitot somas, maki, apģērbi un citi aksesuāri. Korķa materiāls unikālums šūšanai slēpjas tā tekstūrā, izturībā un ilgtspējībā, padarot to par meklētu materiālu tiem, kas novērtē gan stilu, gan vides apziņu.

Korķa materiāls: Dabas un elegances pieskāriens

Korķa Materiāls Papīrs ir radīts arī kā dekoratīvais, optiskais slānis biezākiem, cietakiem vai izolējošiem materiāliem. Korķa materiāls ir lieliski piemērots mēbeļu korķa materiāls finierim, OSB plātnēm, vai dekoratīvajiem slāņiem izolācijas materiāliem, piešķirot dabisku eleganci jebkuram objektam. Jūsu ērtībai piedāvājam arī pašlīmējošu korķa materiāls papīru, kas atvieglo uzklāšanu, padarot to ideāli piemērotu visām gludām, nepūderējošām virsmām.

Kāpēc korķa materiāls šūšanai kļūst arvien populārāks?

Korķa Materiāls popularitāte strauji pieaug tā ilgtspējības un universālas pielietojamības dēļ. Kļūstot vides apziņas ziņā atbildīgākiem, korķa ādas audums un citi korķa materiāls produkti iegūst arvien lielāku pieprasījumu. Korķa materiāls šūšanai un korķa finieris nav tikai modes kliedziens; tie ir daļa no kustības pret ilgtspējīgiem, videi draudzīgiem produktiem, kas nekompromitē kvalitāti vai estētiku!

Korķa materiāls tehniskās specifikācijas šūšanai: Svarīgās detaļas

Mūsu korķa materiāls lepojas ar augstākās kvalitātes standartiem, uzsverot ilgtspējību un izturību. Dekoratīvajam korķa finierim ir biezums 0,55 mm, kas sastāv no 0,5 mm dabiskā korķa un 0,05 mm poliestera-kokvilnas auduma pastiprinājumam. Mūsu sienas korķa materiāls tiek pārdots metrāžā, ar maksimālo ruļļa garumu 17 metri (12 metri Cortex Delau kolekcijai) un platumu 137 cm. Krāsu un tekstūru palete ir plaša, sākot no dabiskām korķa nokrāsām līdz dizaineru variantiem!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA