BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa granulāts

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Unikālas īpašības un daudzpusīgums.

Vai zini, cik daudzās dzīves sfērās var izmantot korķi? Korķa tāfeles, korķi dzērieniem - tas ir tikai sākums! Šis dabīgais materiāls tikpat labi noder būvniecībā, kā stikla izstrādājumu vai beisbola bumbu ražošanā. Viss ir atkarīgs no tā, kādu tā veidu izvēlēsies.

Par korķa masu saucam mehāniski sasmalcinātus masīvās mizas gabaliņus, kas parasti tiek iegūti korķa aizbāžņu ražošanas procesā. Korķa masu var sadalīt korķa smiltīs, korķa granulātā un korķa graudos.

Korķa granulāts tiek izmantots būvniecībā kā aizbēruma materiāls tukšsienām, kā arī siltuma izolācijas apmetums un viegla betona sastāvdaļa. Sporta nozarē tas tiek izmantots beisbola bumbu, hokeja ripu un makšķerēšanas piederumu ražošanā. Citas nozares izmanto to modeļu veidošanā, formu apbēršanai stikla izstrādājumu ražošanā, kā apavu zoļu, bateriju, līmju kompozītu ražošanas komponentam utt.

Jo zemāks korķa granulāta īpatnējais svars - jo augstāks materiāla kvalitātes tips, līdz ar to labāki korķa tehniskie un vizuālie parametri. Blīvums ir no 45kg/m3 līdz 120kg/m3. Plašs korķa granulāta frakcijas diapazons atbilst korķa pielietojumam rūpniecībā. Standarta frakcijas ir: 0,5-1mm, 1-2mm, 2-3mm, 3-5mm, 3-7mm.
 
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA