BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķis sienām Decork

Oriģinalitāte un dabas unikalitāte pa rokai! 

Ikdienas dzīvē, kas prasa aizvien vairāk un ir stresa pilna, ir labi, ja Tev ir sava vieta, kas nodrošina lielisku komfortu un atpūtu. Jebkurā mājoklī dekoratīvā korķa plāksnes, atšķirībā no tradicionāliem sienu segumiem, veido īpašu atmosfēru neatkarīgi no dienas, gadalaika, laika apstākļiem vai garastāvokļa. 

Mode un tendences meklēt pēc iespējas dabiskus, ekoloģiskus un videi draudzīgus,tajā pašā laikā – unikālus, nobeiguma apdares materiālus, noveda pie jaunās korķa, auduma un filca dekoratīvo plākšņu Decork līnijas tapšanas. Krāsainās valcētās plāksnes ir oriģināls, stilīgs, 100% dabisks un ekoloģisks produkts. Virspuse tiek izgatavota no melna valcētā korķa, kas pielīmēts pie līdzenas virsmas no aglomerētā korķa. Auduma un filca versijas gadījumā korķa virspusi aizstāj krāsaina auduma/filca slānis. 
 

Pašlīmējošais slānis ir piemērots tikai līmēšanai uz gludām, līdzenām, tīrām un bez putekļiem virsmām (piemēram, ģipškartona plāksnēm vai mēbelēm).

Kā visas korķa plāksnes, arī šīs plāksnes bez dekoratīvām īpašībām papildu uzlabo arī akustiku un siltuma izolāciju, kas paaugstina telpas izmantošanas komfortu. Materiālu vai lieliski izmantot kā oriģinālu dekora priekšmetu mājās, birojā, restorānā un veikalā. 

Korķa sienām Decork biezums ir 6,5 mm un tā izmēri ir 150x172 mm, kas atbilst 0,02 m2 platībai. Tas ir lielākais pieejamais šī produkta formāts. Nav iespējams pasūtīt citu biezumu vai loksnes ar lielākiem izmēriem. Ja šis izmērs Tev ir par mazu, ideāls risinājums būs oriģināls dizaina masīvais korķis 610x915 mm, kas pieejams sadaļā „dekoratīva korķa miza „Virgin”„. 

Ja Tev ir apnikusi visur esošā keramika, klasisks koks vai auksts stikls, izvēlies mūžīgi stilīgu materiālu, kas sajūsminās ikvienu bez izņēmuma! Katrs dekoratīvā korķa panelis ir neatkārtojams un to 100% projektējusi un radījusi daba. Vari būt drošs, ka Tavs interjers mainīsies līdz nepazīšanai un iegūs izsmalcinātu raksturu, savukārt ģimene un draugi būs sajūsmā par Tavu labo gaumi un estētikas izjūtu. 
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kā un ar ko uzstādīt dekoratīvo korķi sienām? 

Dekoratīvā korķa plāksnes Decork ir ļoti pateicīgs materiāls, jo ļauj to uzstādīt vairākos veidos. Vienkāršākais un lētākais veids ir izmantot korķa līmi. Laba un mūsu pārbaudīta korķa plākšņu līme ir Wakol D-3540, ko var iegādāties sadaļā „korķa līmes”. Uz katru 1 m2 jeb 50 sešstūriem ieteicams izmantot aptuveni 200 gramu līmes, tas nozīmē, ka mazais 0,8 kg iepakojums Tev pietiks aptuveni 200 plāksnītēm, savukārt lielais 2,5 kg spainis - vairāk kā 600 loksnēm. Protams, uzstādīšanai jāizmanto tikai tās līmes, kas domātas tieši korķim. Problēmas nevajadzētu izraisīt populāras montāžas līmes vai stipras saistvielas kokam. Ir vērts veikt izvēli no kontaktlīdzekļiem, kas nodrošina tūlītēju saistīšanu, jo tas ievērojami paātrina un atvieglo darbu, īpaši mazāk pieredzējušiem meistariem. 

Korķis sienasDecork ir nestandarta produkts. Mēs to izgatavojam speciāli Tev pēc pasūtījuma saņemšanas atbilstoši Tavām izvēlētajām iespējām (korķis, audums vai filcs) un daudzumam. Produkts ir pilnīgi personalizēts un atbilst Tavām vēlmēm. Tāpēc labi apdomā savu pirkumu pirms veic pasūtījumu, jo, ja mainīsi viedokli, diemžēl nevarēsim pieņemt no Tevis preci, ja gribēsi to atdot atpakaļ. 

Ja neesi tradicionālās līmes piekritējs, Tevi noteikti ieinteresēs pašlīmējošais dekoratīvais korķis. Pašlīmējošais slānis ir piemērots tikai līmēšanai uz gludām, līdzenām, tīrām un bez putekļiem virsmām (piemēram, ģipškartona plāksnēm vai mēbelēm).

Ieliec grozā, apmaksas veids, kurjers... bet kad saņemšu piegādi? 

Darām visu iespējamo, lai korķa iegāde būtu pēc iespējas ērta, droša un bez grūtībām. Tāpēc par šo produktu vari samaksāt gan skaidrā naudā, saņemot preci no kurjera, gan ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai ar kredītkarti. Korķi vienmēr pakojam stiprā un biezā kartonā, savukārt par ātru piegādi Tev parūpēsies kurjerpasts FedEx Express. Katru dienu gādājam par to, lai Tava pasūtījuma saņemšanas dienā produkti būtu vienmēr pieejami mūsu noliktavā. Tādēļ pasūtījumu saņemsi parasti jau maksimāli 48 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja Tev ir svarīgi saņemt piegādi konkrētā laikā un nevari pārāk ilgi gaidīt korķi, pirms piespied pogu „Ieliec grozā”, sazinies ar mūsu pārdošanas nodaļu un pārliecinies par 100% pasūtījuma izpildi. 

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi? 

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA