BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa parkets

Dizains, komforts un izturība jeb lieliska korķa grīda!

Vēlies, lai grīda Tava mājoklī būtu silta, ērta un izturīga pret mitrumu un bojājumiem? Ja jā, tad laba izvēle būs korķa parkets. Tā ir korķa grīda, ko veido no speciālām plāksnītēm, kas līmētas pie virsmas ar profesionālo kontaktlīmi Wakol D-3540 no mūsu piedāvājuma.

Grīdas korķa plāksnes apvieno unikālas estētiskas īpašības, ir pieejamas vairākās krāsās un rakstos, un tām piemīt ekstremāla izturība un ekoloģija. Tās tiek radītas no divām korķa kārtām: apakšējā kārtā - amortizējošā, ir smalki samalts tehniskais korķis. Augšējā - dabīgs dekoratīvais korķis, neapstrādāts, lakots vai pārklāts ar parafīnu - lieliski iekļaujas gan klasiskā, gan modernā interjerā.

Atšķirībā no koka parketa, korķis ir ļoti izturīgs pret mitrumu, kas nozīmē, ka izvēloties šo produktu, izvairīsies no problēmām ar izžūšanu. Apskati, kādas unikālās korķa plāksnes var pasūtīt pie mums. Iepazīsties ar pieejamiem rakstiem un toņiem un, ja Tev rodas jautājumi un šaubas, sazinies ar mums. Labprāt palīdzēsim Tev izvēlēties piemērotāko risinājumu!
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Korķa grīda ir:

• siltuma komforts - Tava grīda vienmēr būs patīkami silta un uzturēs optimālo temperatūru visa gada garumā, ļaujot Tev ērti staigāt pa to, kā arī ietaupīt uz apkures rēķina.
• akustiskais komforts - korķa grīda efektīvi un dabiski slāpē skaņas un vibrācijas!
• ērta staigāšana bez apaviem - korķa grīda ir dabīga un elastīga, kā arī tai ir atbilstoša temperatūra; nejutīsi ne mazāko neērtību!
• veselība - korķis absorbē triecienus, kļūstot par dabīgu amortizatoru Tavam mugurkaulam un locītavām, kā arī ir draudzīgs alerģijas slimniekiem.
• ekstremālā izturība - korķa grīdas, pateicoties augstai elastībai un dabīgai atmiņai, nedeformējas zem slodzes un tās viegli impregnēt, tādēļ tās var ilgus gadus palikt nebojātas!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA