BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa paliktņi

Izvēlies praktisku priekšmetu un efektīvu reklāmu!

Meklē praktisku un pievilcīgu reklāmas priekšmetu, kas palīdzēs reklamēt Tavu zīmolu? Pārbaudi, kādas iespējas Tev sniedz korķa paliktņi! Bieži sastopami un lēti paliktņi kļūst par atkārtoti lietojamiem reklāmas nesējiem un priekšmetu, ko Tavi potenciāli klienti iemīlēs. Ja Tev ir svarīgi, lai paliktņi zem krūzēm iedarbotos tieši tā, ka to vēlies, veidojot pozitīvas sava zīmola asociācijas, izvēlies par labu augstākās kvalitātes produktam. Mēs tādu piedāvājam.

Izcelies uz konkurences fona un pozitīvi iespaido savus klientus ar personalizētiem reklāmas priekšmetiem. Korķa reklāmas paliktņi ir praktisks un parocīgs priekšmets, kā arī ļoti pievilcīga reklāma! Piedāvājam tirgū labākos korķa paliktņus ar krāsainu ofsetdruku. Tādējādi parādīsi, ka esi uzņēmējs vai persona, kas rūpējas par katru detaļu, turklāt proti izmantot katru iespēju, lai veicinātu sava zīmola, pakalpojuma vai preces atpazīstamību.

Tavi oriģinālie, unikālie, personalizētie reklāmas paliktņi!

Izpildīsim jebkādu individuālu grafisko projektu. Ja Tev nav projekta, neiztraucies - mūsu maketētājs izstrādās projektu no nulles, izmantos norādītos materiālus un palīdzēs panākt labāko grafisko efektu. Veicam reklāmas ofsetdruku (CMYK un PANTONE) bez ierobežojumiem, izmantosim jebkādu augstas izšķirtspējas bildi vai grafiku. Iegādājies praktisku un neuzbāzīgu reklāmu tūlīt!
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA