BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Kompensācijas korķis

Flooring expansion joints cork strips Savienojot dažāda veida materiālus, piemēra, koku ar keramikas flīzēm vai akmeni un paklāju, vai flīzes ar laminātu, jāparedz atbilstošas virsmas kompensācijas šuves iepriekš sagatavotā kompensācijas spraugā.

Izmantojot divus dažādus materiālus, no kuriem viens ir materiāls, kas visu laiku noslogots (piem., koks), ir nepieciešams izveidot kompensācijas šuvi. Korķa kompensācijas līstes kompensē grīdas „darbu” tajās vietās, kurās var rasties virsmas deformācija. Tās var aizpildīt ar korķi, jo šis materiāls ir ne tikai estētiska grīdas nobeiguma apdare, bet pilda arī ļoti svarīgu funkciju - absorbē visus spriegumus, kas saistīti ar grīdas noslodzi.

Pateicoties savai speciālajai uzbūvei, korķa līstēm piemīt lieliskas kompensācijas īpašības, līdz ar to tās ir ideāls produkts šajos pielietojumos. Korķis, no kura tiek izgatavotas līstes, ir izturīgs pret temperatūras izmaiņām, mitrumu, bio-noārdīšanos, tam ir ļoti augsta nodiluma klase un, kas mūsu klientiem ir svarīgākais, tas ir pilnīgi dabīgs un ekoloģisks produkts.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Korķa līstu montāžas laikā tās tiek piegrieztas ar parastu tapešu nazi. Korķis tiek ielīmēts kompensācijas spraugā tādā veidā, lai tā puse, kas pieskaras zemei, nebūtu pastāvīgi ar to saistīta. Tāpēc līme jāuzklāj tikai uz korķa sānu virsmām. Ielīmējot līsti spraugā, ir vērts pārklāt līstes ar aizsarglaku korķim vai kokam, lai aizsargātu materiālu pret saskarsmi ar netīrumiem vai ūdeni.

100% preces atdošanas garantija Bez termiņa.

Mūsu veikalā ir iespējams atdot atpakaļ produktu bez termiņa ierobežojuma. Atdot atpakaļ var komplektētu korķi oriģinālā iepakojumā bez lietošanas pazīmēm un netīrumiem, ko var pārdot tālāk. Tāpēc nav svarīgi, vai pēkšņi esi mainījis ideju vai esi nopircis vairāk korķa nekā Tev vajag. Pērkot šo produktu, vari justies drošs, jo jebkurā laikā vari to atdot atpakaļ mums. Ņem vērā, ka citos veikalos preci var atdot atpakaļ tikai 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.

Ieliec grozā, apmaksas veids, kurjers... bet kad saņemšu piegādi?

Darām visu iespējamo, lai korķa iegāde būtu pēc iespējas ērta, droša un bez grūtībām. Tāpēc par šo produktu vari samaksāt gan skaidrā naudā, saņemot preci no kurjera, gan ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai ar kredītkarti. Korķi vienmēr pakojam stiprā un biezā kartonā, savukārt par ātru piegādi Tev parūpēsies kurjerpasts FedEx Express. Katru dienu gādājam par to, lai Tava pasūtījuma saņemšanas dienā produkti būtu vienmēr pieejami mūsu noliktavā. Tādēļ pasūtījumu saņemsi parasti jau maksimāli 48 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja Tev ir svarīgi saņemt piegādi konkrētā laikā un nevari pārāk ilgi gaidīt korķi, pirms piespied pogu „Ieliec grozā”, sazinies ar mūsu pārdošanas nodaļu un pārliecinies par 100% pasūtījuma izpildi.

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA