BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Līme korķim

best adhesives for natural cork products Kāda līme ir vispiemērotākā korķim?

Izvēloties līmi korķa produktu montāžai ir vērts pievērst uzmanību ne tikai produkta cenai, bet arī tādiem aspektiem kā saistvielas ķīmiskais sastāvs, ražotāja reputācija, uzklāšanas vieglums, montāžas un turpmākās lietošanas drošība. Laba, ekoloģiska un droša līme korķim sniedz 100% garantiju, ka korķis tiks uzstādīts solīdi un profesionāli, kā arī pati uzstādīšana notiks bez problēmām.

Kvalitātes, izturības un drošības garantija.

Ilggadējā pieredze dabīgā korķa pārdošanā un uzstādīšanā ļauj mums objektīvi izvēlēties korķa līmes ražotājus tirgū. Mūsu piedāvājumā atradīsiet tikai pārbaudītas, drošas un augstākās kvalitātes līmes korķim, kuras paši lietojam katrā uzstādīšanas reizē.

Wakol D3540 ir spēcīga, ekoloģiska un vienkārši lietojama līme korķim uz lateksa-akrila dispersijas bāzes. Tā ir paredzēta visa veida korķa produktu līmēšanai pie absorbējošām un neabsorbējošām pamatnēm. Tā ir īpaši paredzēta sienu, grīdas, izolācijas un tehniskā korķa līmēšanai.

Pateicoties mūsu montāžas līmei dabīgā korķa produktiem, iespējams noturīgi piestiprināt i galvenokārt tehnisko, dekoratīvo, grīdas un valcēto korķi. Varēsi arī veiksmīgi montēt visus pārējos korķa piederumus - grīdas, dekoratīvās, kompensācijas, modelēšanas korķi un gumijas korķi.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Kā pareizi pielīmēt korķi?

Pirms uzsāk līmēšanu, atbilstoši jāsagatavo pamatne, kurai ir jābūt salīdzinoši līdzenai, sausai un brīvai no taukiem, netīrumiem un vielām, kas apgrūtina līmēšanu. Ļoti putekļainas virsmas iepriekš jāgruntē. Wakol D3540 ir bieza šķidruma konsistence, tāpēc labāk to uzklāt ar velūra rulli ar īsiem sariem. Līme ir kārtīgi jāsajauc un rūpīgi jāuzklāj vienlīdzīga kārta gan uz korķa apakšējo pusi, gan uz līmētas virsmas. Jālieto tāds līmes daudzums, lai izveidotu plānu un necaurlaidīgu kārtu. Pēc tam jāatstāj abas virsmas nožūšanai. Kad līme kļūs pilnīgi caurspīdīga, var sākt līmēt korķi pie pamatnes. Iesakām līmēt korķi rūpīgi un kārtīgi, jo līme saista nekavējoties saskaroties ar virsmu.
 
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA