BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Par uzņēmumu

Esam ģimenes uzņēmums, kura specialitāte ir augstākās kvalitātes dabīgā korķa produktu ražošana un izplatīšana. Pateicoties ļoti izdevīgām piegādes cenām varam ļoti ātri un lēti piegādāt preci uz jebkuru vietu pasaulē. Vairāk kā 30 interneta veikali ar korķi 25 valodās piedāvā mūsu klientiem labāko portugāļu korķi par pievilcīgākajām cenām.

Mūsu komandas vairāk nekā desmit gadu profesionālā pieredze un plašās zināšanas garantē profesionālus padomus par aizvien plašāku produktu klāstu. Mūsu uzņēmums regulāri attīstās, pielāgojot savu organizatorisko struktūru, ražošanas apmēru un komerciālo stratēģiju tirgus apstākļiem. Pozitīvi skatāmies uz mūsu nākotni. Izmantojot savas zināšanas un iegūto pieredzi centīsimies veikt turpmākās investīcijas, kas ļauj mums regulāri un stabili attīstīt mūsu uzņēmuma darbību.

Esam atpazīstams un uzticams zīmols korķa produktu nozarē. Atsaucīgi reaģējam uz mūsu vietējo un pasaules klientu un darījumu partneru prasībām. Cienām klientu godīgumu un uzticamību. Mūsu mērķis ir piedāvāt augstākās kvalitātes korķa produktus pēc iespējas lielākam klientu daudzumam par pievilcīgākajām cenām. Pievienojies mūsu apmierināto klientu lokam!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA