BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Valcētā korķa izolācijas plāksnes

Paplašināts korķis – izmantojiet labākos sienas siltumizolācijas materiālus savam mājoklim!

Neparastās paplašinātā korķa īpašības nodrošina, ka, izvēloties mūsu produktu, jūs iegūsiet ideālu sienas materiālu un iespaidīgu skaņas izolāciju un siltumizolācijas materiālus būvkonstrukcijām. Dabiskās siltumizolācijas plāksnes ir efektīva alternatīva minerālvatei un polistirolam! Izmantojot šīs augstas kvalitātes sienas paneļus, jūs labākajā veidā pabeigsiet un atjaunosiet savu interjeru – paplašināts korķis ir sienas dekorācija un efektīva siltumizolācija. Siltumizolācijas plāksnes var izmantot gan ēkas iekšpusē, gan ārpusē. Atklājiet visas paplašināto sienas paneļu priekšrocības – un tādu ir daudz!

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Paplašināts korķis? Kas tas ir?

Dabīgais korķis tiek uzkarsēts speciālās formās, kurās korķa graudi paplašinās un uzbriest – tieši kā popkorns. Korķa materiāls tiek pakļauts temperatūrai virs 350 grādiem, kas liek graudiem paplašināties. Procesa laikā izdalās dabiskā sveķa – tā savieno korķa gabalus. Paplašinātais korķis savas ārkārtīgās īpašības iegūst pateicoties neparastajai struktūrai, kas rodas karsēšanas procesā. Bez mākslīgiem piedevām! Produkta priekšrocība slēpjas tā dabiskumā.

Labākā siltumizolācijas plāksne tirgū! Siltumizolācija un daudz kas cits

Paplašināts korķis ir uzticams siltumizolācijas materiāls – nodrošina siltumizolāciju, skaņas izolāciju un vibrācijas mazināšanu. Paplašinātā korķa siltumvadītspēja ir 0.037-0.040 W/mK, un ar šo materiālu trokšņa līmeni var samazināt par līdz pat 59 dB. Skaņas izolācijas materiāls ar tā neregulāro struktūru izkliedē visas skaņas un novērš kaitinošo telpu atbalsošanos.

Kādi izmēri un veidi pieejami paplašinātām sienas plāksnēm?

Korķa plāksnes izmērs ir 500 x 1000 mm – mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet dažādas biezumus paplašinātā korķa siltumizolācijas materiālu. Minimālais plāksnes biezums, lai iegūtu izolācijas efektu, ir 20-30 mm, bet optimālās vērtības ir 30-40 mm. Ja meklējat materiālu ar lielākām izolācijas īpašībām, apmeklējiet sadaļu ar Valcētais korķis HD. Ēku fasādēm īpaši iesakām veltītas plāksnes, kuras varat atrast MD Fasādes kategorijā.

Dabiska dizaina iedvesma

Paplašināts korķis izceļas ar interesantu un oriģinālu tumšu nokrāsu – pateicoties karsēšanas procesam. Šī korķa materiāla neparastā krāsa garantē izsmalcinātu un stilīgu apdari jūsu interjeram. Tomēr, ja vēlaties izmantot paplašinātā korķa izņēmuma īpašības, piemēram, skaņas izolāciju un siltumizolācijas materiālus, bet tā izskats jums nav apmierinošs, siltumizolāciju var pabeigt ar tehniskām vai dekoratīvām plāksnēm.

Dažādas sienas izolācijas priekšrocības

Paplašināts korķis ir izturīgs produkts, un jaunākie pētījumi ir parādījuši, ka tā īpašības paliek nemainīgas pat līdz pat 50 gadiem. Korķis ļauj ūdens tvaikam izgarot un nemaina savu izmēru ekstrēmu temperatūru ietekmē. Paplašināts korķis saglabā izmēru stabilitāti temperatūras diapazonā no -180 °C līdz 120 °C.

Drošs un dabīgs produkts vienmēr ir labākais

Mēs jums piedāvājam ekoloģisku produktu – atšķirībā no citiem sintētiskajiem sienas siltumizolācijas materiāliem, tas neizdala kaitīgas lidojošas vielas un neietekmē gaisa kvalitāti ēkā nelabvēlīgi. Paplašināts korķis ir ugunsizturīgs un neizdala kaitīgas vielas, kad tiek pakļauts ugunij. Mūsu produkti tiek izgatavoti no atjaunojamiem un ekoloģiskiem siltumizolācijas materiāliem, kurus var pilnībā reciklēt.
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA