BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķis ruļļos

Izvēlies biezumu:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Tev nepieciešama liela korķa tāfele? Pasūti tūlīt!

Korķis ruļļos ir visaugstāk novērtētais un pieprasītākais tehniskais korķis no dabīga portugāļu korķa. Tas tiek izveidots, savienojot dabīgu korķa masu ar ekoloģisku saistvielu. Vidēji graudainā korķa rullis ir ideāli piemērots, lai izveidotu virsmas, kas paredzētas informācijas, paziņojumu, sludinājumu utt. piestiprināšanai. Pateicoties augstai elastībai, lieliskai estētikai un augstai izturībai pret drupšanu, vidēji graudaino korķi ruļļos veiksmīgi pielieto korķa ziņojumu dēļos, sludinājumu vitrīnu un ekrānu izveidošanā. Pašlīmējošais slānis ir piemērots tikai gludu, plakanu, tīru un bez putekļu virsmu (piemēram, ģipškartona vai mēbeļu plātņu) līmēšanai.

Kāds biezums ir vispiemērotākais?

Populārāko korķa tāfeļu piespraužu adatu garums ir aptuveni 11 mm. Lai varētu brīvi un droši piespraust uzņēmuma dokumentus vai atvaļinājuma bildes pie korķa tāfeles, ir nepieciešams korķis ar biezumu no 5 līdz 10 mm. Korķa tapetes ar biezumu no 2 līdz 4 mm ir piemērotākās gadījumos, kad ir jau mīksts pamats, pie kura tiek pielīmēta dekoratīva korķa kārta. Kā pamatni zem plānām korķa ruļļiem var izmantot mīkstu poraino kokšķiedru plātni, putuplastu vai kartonu. Ja, savukārt, korķa biezums Tev ir svarīgāks par formātu, izvēlies vidēji graudainās korķa plāksnes ar biezumu virs 10 mm. Tik biezu aglomerēto korķi var pielīmēt tieši pie sienas vai cita pamata, vai arī izmantot, lai izveidotu starpsienas starp rakstāmajiem galdiem, kas kalpos gan kā darba vietas akustiskā izolācija, gan kā praktiska un viegli pieejama korķa tāfele.

Garums ir pietiekams, bet vai jums ir platāki ruļļi?
 
Regulārā pārdošanā mums ir korķa tapetes ar biezumu no 0,8 mm līdz 10 mm un platumu 100 cm, un šāds korķis vienmēr atrodas noliktavā. Ruļļus ar platumu 1 m var iegādāties tūlīt un vidēji pasūtījums tiek piegādāts 48 stundu laikā. Pastāv iespēja pasūtīt ruļļus ar nestandarta platumu pēc speciāla pasūtījuma, taču te runa var būt tikai par vairumtirdzniecības apjomiem. Citas platības, ko var saražot, ir 95, 120, 130, 140 un 150 cm. Labajā pusē esošajā tabulā norādīti minimālie pasūtījuma apjomi konkrētiem biezumiem. Šāda pasūtījuma izpildes laiks ir aptuveni 4 nedēļas. Korķa ruļļus ar biezumu no 2 līdz 10 mm var pasūtīt tieši tādā daudzumā, kādā vēlies, jo Tavai ērtībai korķi ruļļos pārdodam uz metriem. Ja neskatoties uz to, mūsu standarta piedāvājums neapmierina Tavas prasības, vienmēr varam piegriezt korķa piegrieztnes pēc konkrētiem izmēriem. Atceries tikai, ka vienmēr viens no piedāvātajiem izmēriem nedrīkst pārsniegt 100 cm. Tas nozīmē, ka varēsim veikt korķa profilu ar izmēriem 80x150 cm, bet 150x150 cm nebūs tik vienkārši izveidot.
Biezums:Min. pasūtījuma:
2 mm
345 mb
3 mm
225 mb
4 mm
160 mb
5 mm
120 mb
6 mm
100 mb
8 mm
70 mb
10 mm
60 mb
Meklē korķi citam mērķim?

Mūsu korķis ruļļos ir pilnīgi universāls. To var izmantot kā korķa tāfeli mājās, birojā vai skolā, bet to var arī veiksmīgi izmantot kā ēkas siltumizolāciju vai sienu akustisko izolāciju. Tas tiek veiksmīgi pielietots kā blīvējuma materiāls, reklāmas priekšmetu ražošanā un kā augstas kvalitātes pamatne zem lamināta vai linoleja. Korķu ruļļu unikālās īpašības ir novērtētas arī modeļu salikšanā, veidojot arhitektūras vai dzelzceļa maketus, kā arī jogas un vingrošanas korķa kubiem vai paklājiņiem.

Varbūt Tu dod priekšroku mazākām korķa plāksnēm nevis lieliem ruļļiem?

Smalkgraudainā korķa loksnes ir ideāls risinājums visa veida izgriešanai, gravēšanai, aplīmēšanai un apdrukai. Pateicoties augstai elastībai, ļoti gludai virsmai, kā arī izturībai pret drupšanu, korķis tiek veiksmīgi lietots šādu izstrādājumu ražošanā: reklāmas priekšmeti, apavu zolītes, tehniskie blīvējumi u.c.

Vidēji graudainā korķa tāfeles ir ideāli piemērotas, lai izveidotu virsmas, kas paredzētas informācijas, paziņojumu, sludinājumu utt. piestiprināšanai. Pateicoties augstai elastībai, lieliskai estētikai un augstai izturībai pret drupšanu, vidēji graudainā korķa plāksnes veiksmīgi pielieto ziņojumu dēļos, sludinājumu vitrīnu un ekrānu izveidošanā.

Rupjgraudainā korķa paneļi - lieliska akustiskā un termoizolācija. Montējot tos tieši pie sienām vai griestiem kā skaņu absorbējošu slāni, tie veiksmīgi novērš gaisa pārraidītās skaņas, kas nāk no ārpus sienas. 40 miljonu gaisa šūnu katrā kubikcentimetrā. Ko tas nozīmē? Mazāki rēķini par gāzi un daudz vairāk siltumā Tavā mājoklī.

Montāža jeb kā un ar ko uzstādīt korķi ruļļos pie sienas?

Korķa uz metriem ir ļoti pateicīgs materiāls, jo ļauj to bez problēmām uzstādīt vairākos veidos. Vienkāršākais un lētākais veids ir izmantot korķa līmi. Laba un mūsu pārbaudīta korķa ruļļu līme ir Wakol D-3540, ko var iegādāties sadaļā „korķa līmes”. Uz katru korķa kvadrātmetru būs nepieciešams aptuveni 200 gramu līmes. Tas nozīmē, ka mazais 0,8 kg iepakojums Tev pietiks, piemēram, 1 m x 4 m rullim, savukārt lielais 2,5 kg spainis pietiks pat 12 m2. Protams, uzstādīšanai jāizmanto tikai tās līmes, kas domātas tieši korķim. Problēmas nevajadzētu izraisīt populāras montāžas līmes vai stipras saistvielas kokam. Ir vērts veikt izvēli no kontaktlīdzekļiem, kas nodrošina tūlītēju saistīšanu, jo tas ievērojami paātrina un atvieglo darbu, īpaši mazāk pieredzējušiem meistariem.

Ja neesi tradicionālās līmes piekritējs, Tevi noteikti ieinteresēs pašlīmējošais korķis, kas atrodams blakus esošajā sadaļā. Pašlīmējošais slānis ir piemērots tikai gludu, plakanu, tīru un bez putekļu virsmu (piemēram, ģipškartona vai mēbeļu plātņu) līmēšanai. Korķa tapetes ar mūsu pašlīmējošo slāni nodrošina ātru, tīru un vienkāršu montāžu. Jānorauj vienīgi aizsargplēve un jāpielīmē korķa panelis uz atbilstoši sagatavotas, izvēlētas virsmas. Ja Tev jau ir divpusējā līmlente, vari pasūtīt korķi uz metriem izvēlētā formātā un biezumā un pēc tam pašam izveidot savu pašlīmējošo korķi ruļļos.

Korķis ruļļos tiek izmantots neskaitāmos veidos. Ierobežojums ir tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmām atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu!

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA