BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Izolācijas valcētais korķis

Izvēlies kategoriju, kas Tevi interesē:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Valcētā korķa izolācijas plāksnes ir dabīgs, ilgtspējīgs un nepārspējams korķa produkts. Šis konkrētais korķa aglomerāta veids nesatur savā struktūrā poliuretāna un nekādus citus piemaisījumus un pildvielas. Pateicoties tam, ka korķa graudi pakļauti ļoti augstas temperatūras iedarbībai, korķis palielina savu apjomu (līdzīgi kā popkorns) un suberīns - viena no sastāvdaļām, kas tiek izdalīta šajā procesā, veido dabīgu paplašinošos graudu saistvielu. Šādā veidā tiek iegūts lielisks, dabīgs un ilgtspējīgs materiāls ar ļoti augstām gan siltuma, skaņas izolācijas, gan vibroizolācijas īpašībām.

Problēmas ar skaļu kaimiņu?

Valcētais korķis - lieliska skaņas un siltuma izolācija. Montējot to tieši pie sienām vai griestiem kā skaņu absorbējošu slāni, tas novērš gaisa pārraidītās skaņas, kas nāk no ārpus sienas. Ja siena ir salīdzinoši plāna un troksnis ir īpaši kaitinošs, ir vērts apsvērt domu par vieglu konstrukciju, kas attiecīgi sastāv no 30-40 mm biezas korķa plāksnes, gaisa spraugu un minerālvates un nobeiguma ģipškartona vai OSB plāksnes.

Vēlies iegūt nedaudz privātuma?

Ja vairāk par kaimiņa skaļo televizoru Tevi traucē viņa ziņkārība, tad valcētais izolācijas korķis arī ir domāts Tev. Pietiek jau ar 20-25mm biezu korķi, lai saglabātu savā mājoklī privātumu. Pēc plāksnes montāžas ir ieteicams tām vairs neveikt nobeiguma apdari, jo korķa neregulārā struktūra veiksmīgi izkliedēs skaņu, novēršot atbalsi mūsu mājoklī un paaugstinot akustisko komfortu. Personām, kas nav pārliecinātas par tehniskā korķa estētiskajām īpašībām, iesakām veikt nobeiguma apdari ar dekoratīvo korķi, kura plašo klāstu var atrast mūsu veikalā.

Aiz loga ir -15 grādi un Tava siena ir ledus auksta?

40 miljonu gaisa šūnu katrā kubikcentimetrā ir atbildīgi par korķa siltumvadītspēju 0,037 W/mK. Ko tas nozīmē? Mazāki rēķini par gāzi un daudz vairāk siltumā Tavā mājoklī. Pietiek jau ar 10-15mm biezu valcētā korķa slāni, lai pat ļoti auksta siena kļūtu silta. Savukārt 20-25mm bieza korķa plāksne nodrošinās pietiekamu siltumizolāciju, aizturot mājoklī tik daudz siltuma, lai tas kļūtu omulīgs un ērts.

Kur izmanto valcētās izolācijas plāksnes?

•   sienu, grīdu un griestu siltuma un skaņas izolācija, •   mašīnu un iekārtu vibroizolācija,
•   taisnu, slīpu un zaļo jumtu izolācija, •   kameru aukstuma izolācija,
•   iekštelpu un ārējo virsmu nobeiguma apdare, •   terāriji.

Kāpēc valcētais korķis ir tik unikāls?

•   100% dabīgs, ekoloģisks un ilgtspējīgs materiāls •   neizdala nekādas toksiskas gāzes
•   praktiski neierobežota izturība •   izturība pret daudzām ķīmiskām vielām
•   tehnisko parametru stabilitāte laika gaitā •   ātra, vienkārša un lēta montāža
•   lieliska izmēru stabilitāte daudzu gadu garumā •   100% pārstrādājams materiāls

Vēlies salīdzināt korķi ar citiem materiāliem: Pārbaudi tehniskos parametrus!

•   paneļa izmēri: 500x1000mm, •   spiedes stiprība pie 10%: 100 Kpa,
•   pieejamais plākšņu biezums: 10 – 300mm, •   mitruma līmenis: max 8%,
•   standarta plākšņu blīvums: 110 – 120 kg/m³, •   mitrināmība: 0,5 kg/m²,
•   siltumvadītspējas koeficients λ: 0,037 – 0,040 W/mK, •   garuma pielaide: ± 3 – 5 mm,
•   ugunsreakcijas klase: Eiroklase E, •   darba temperatūra: -180 līdz 120 ºC.

Kā un ar ko uzstādīt korķa izolāciju 50x100 cm?

Valcētais korķis ir ļoti pateicīgs materiāls, jo ļauj to uzstādīt vairākos veidos. Vienkāršākais un lētākais veids ir izmantot korķa līmi. Laba un mūsu pārbaudīta korķa plākšņu līme ir Wakol D-3540, ko var iegādāties sadaļā „korķa līmes”. Iesakām uz katru plāksni izmantot aptuveni 100 gramu līmes. Tas nozīmē, ka mazais 0,8 kg iepakojums Tev pietiks aptuveni 6 paneļiem, savukārt lielais 2,5 kg spainis - 25 loksnēm.

Protams, uzstādīšanai jāizmanto tikai tās līmes, kas domātas tieši korķim. Problēmas nevajadzētu izraisīt populāras cementa, montāžas un polimēra līmes. Ir vērts veikt izvēli no kontaktlīdzekļiem, kas nodrošina tūlītēju saistīšanu, jo tas ievērojami paātrina un atvieglo darbu, īpaši mazāk pieredzējušiem meistariem. Montējot korķi pie griestiem, neiesakām izmantot tikai līmi. Iesakām līmēt paneļus un nostiprināt savienojumus ar tapām.

Krāsa, špakteļmasa vai tapete jeb vajag nobeiguma apdari?

Valcēto korķi pēc montāžas var apstrādāt bez nekādiem ierobežojumiem. Korķa paneļus pēc rūpīgas notīrīšanas var krāsot ar jebkādu krāsu, laku vai beici, izceļot vai paslēpjot korķa struktūru. Gludāku un tradicionālo virsmu piekritējiem iesakām uzklāt uz korķa elastīgu špakteļmasu ar armējošo sietu. Savukārt viegla ģipškartona plākšņu konstrukcija ar gaisa spraugu nodrošinās papildu starpsienas izolāciju. Šādu virsmu var krāsot vai uzklāt tapeti. Nobeiguma apdare, kas ir ekonomiskākā un prasa vismazāk laika, ir... atstāt korķi bez nobeiguma apdares! Melnā korķa oriģinālā, neregulāru graudu struktūra ienesīs Tavā interjerā svaigu un dabīgu gaisotni, un šāda korķa siena ilgus gadus var kalpot kā labākā korķa tāfele visai Tavai ģimenei!

100% preces atdošanas garantija Bez termiņa.

Mūsu veikalā ir iespējams atdot atpakaļ produktu bez termiņa ierobežojuma. Atdot atpakaļ var komplektētu korķi oriģinālā iepakojumā bez lietošanas pazīmēm un netīrumiem, ko var pārdot tālāk. Tāpēc nav svarīgi, vai pēkšņi esi mainījis ideju vai esi nopircis vairāk korķa nekā Tev vajag. Pērkot šo produktu, vari justies drošs, jo jebkurā laikā vari to atdot atpakaļ mums. Ņem vērā, ka citos veikalos preci var atdot atpakaļ tikai 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.

Ieliec grozā, apmaksas veids, kurjers... bet kad saņemšu piegādi?

Darām visu iespējamo, lai korķa iegāde būtu pēc iespējas ērta, droša un bez grūtībām. Tāpēc par šo produktu vari samaksāt gan skaidrā naudā, saņemot preci no kurjera, gan ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai ar kredītkarti. Korķi vienmēr pakojam stiprā un biezā kartonā, savukārt par ātru piegādi Tev parūpēsies kurjerpasts FedEx Express. Katru dienu gādājam par to, lai Tava pasūtījuma saņemšanas dienā produkti būtu vienmēr pieejami mūsu noliktavā. Tādēļ pasūtījumu saņemsi parasti jau maksimāli 48 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja Tev ir svarīgi saņemt piegādi konkrētā laikā un nevari pārāk ilgi gaidīt korķi, pirms piespied pogu „Ieliec grozā”, sazinies ar mūsu pārdošanas nodaļu un pārliecinies par 100% pasūtījuma izpildi.

Mūsu piedāvātos korķa paneļus izmanto neskaitāmos pielietojumos, ko ierobežo tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmām atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu!

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA