BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Par korķi

Vidusjūras reģiona ir optimāli apstākļi, lai audzētu dabīgo korķi, ko iegūst no korķa ozola mizas. Liels nokrišņu daudzums, īsi sausuma periodi, maiga ziema un auglīga zeme veicina korķa ozola mežu augšanu. Korķi veido no ārējā auduma, kas ir mūžzaļajam korķa ozolam Quercus Suber, kas atrodas tikai konkrētos Vidusjūras reģiona rietumu apvidos- ziemeļu Āfrikā, dienvidu Francijā, Itālijā, Spānijā un Portugālē.

Visā pasaulē korķa ozols aizņem 2,5 miljona hektāru platību. Lielāko platību korķa meži aizņem Portugālē, kur pēdējos gados tiek veikta neapstrādātas zemes intensīvā apmežošana ar korķa ozoliem. Portugāle ir neapšaubāmi korķa ozola dzimtene un šajā valstī saražotā korķa apjoms pārsniedz pusi no pasaules ražošanas apjomiem. Korķa savākšana tiek veikta saskaņā ar gadiem ilgi piekopto tradīciju. Korķa noņemšana no kokiem tiek uzticēta tikai ļoti pieredzējušiem darbiniekiem un šis darbības laiks tiek rūpīgi izvēlēts, ņemot vērā laika apstākļus.

Korķis ir ūdens un gaisa necaurlaidīgs materiāls. Tas aizsargā koku pret ūdens zaudēšanu, baktēriju un mikroorganismu iedarbību, temperatūras svārstībām, kā arī ugunsgrēkiem, kas bieži izceļas tā atrašanās vietā.
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA