BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Paplašinātas korķa granulas

Izvērsta korķa izgudrošana ar Granulētu Korķis!

Iešķoti izturīgs un universāls granulēts siltumizolācijas materiāli? Nešķiediet savu naudu uz produktiem, kas šķiet stabilā izolācija un efektīva tikai uz pirmo acu uzmetienu. Izplestais korķis izolācijas granulu formā ir jūsu funkcionalitāte un viegls produkts ne standarta mērķiem! korķa izolācija granulas prezentē tumšu dabisko krāsu, kas ir brīnišķīgas dekoratīvas īpašības. Korķis siltumizolācijas materiāli lieliski imitē zemi vai akmeņus, tāpēc var būt izmantots kā aizpildītājs jūsu dārzā vai terārijā.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Granulētā Korķa Izolācijas izmērs un pielietojums

Granulu izmērs atšķiras (vidējā blīvums – 60-70 kg/m³). Izplestie korķa izolācija granulas ir ļoti ērti pielietojamas pateicoties to pieejamajai un vieglajai formai! Granulas, kas sastāv no izplestā korķa, ir izveidotas ar uzsvaru uz efektīvu un praktisku siltumizolācija – īpaši grūti pieejamām vietām.

Izolācijas uzlabošana ar Paplašināto Korķi!

Izplestais korķis ir labākas izolējošas īpašības nekā pārējie siltumizolācijas materiāli. Kāpēc? Tas viss pateicoties sildīšanas procesam, kurā korķis un iegūst vēl vairāk funkcionalitātes. Ietaupiet vidi, enerģiju un savu naudu! Korķa izolācija granulas darbojas gan kā siltumizolācija, gan skanu izolācija.

Izplestās Korķis Granulasdabiskais produkts! Videi draudzīgākais veids

Mūsu Granulētā korķa izolācija no korķis siltumizolācijas materiāliem ir 100% droša un dabiska – produkts nav kaitīgs videi. Bez mākslīgiem saistvielām vai ķīmiskām vielām – korķa izolācija ir alerģiska un pārstrādājama siltumizolācijas materiāls. Vai zinājāt, ka dabiskais korķis ir CO₂ uztvērējs, jo korķis ozols absorbē 4 reizes vairāk CO₂ nekā citi koki? Tas ir patiešām iespaidīgi!

Korķa izolācija risinājumi būvmateriāliem un... filmas plāns!

Korķis siltumizolācijas materiāli granulu veidā bieži tiek izmantoti būvniecības nozarē – lai aizpildītu iekšējās divkāršās sienu tukšumus, stāvus jumtus ar brīvu izolāciju starp spārēm, dobumus vai tukšās grīdas telpas. Korka granulas tāpat tiek izmantotas filmu uzņemšanas laukumos, lai radītu īpašus efektus (piemēram, atkritumus eksplozijās).

Granulētā korka izolācija siltumizolācijas materiāli – nekas netiek izšķiests!

Kā tiek ražots korķa izolācija? Ļaujiet izskaidrot! Dabisko korķis karsē ļoti augstā temperatūrā speciālās formās. Procesa laikā materiāls izdalā suberīnu kas kalpo kā dabiska granulu saistviela. Karsēšanas process izpleš korķis granulas un materiāls iegūst izcilas īpašības, salīdzinot ar citiem siltumizolācijas materiāliem. Izplestās korķis granulas ir izgatavotas no produktiem, kas netika izmantoti Korķa izolācija plātņu ražošanā. Tādējādi nekas netiek izšķiests – mēs ticam ilgtspējīgai ražošanai!

DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA