BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Modelēšanas korķis

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Meklē korķi dzelzceļa maketa izveidošanai?

Korķa pamatne zem sliedēm H0 mērogam nodrošina dzelzceļa modelētājiem ātru un vienkāršu reālistiska dzelzceļa sliežu izveidošanu. Pateicoties speciālam maisījumam, modelēšanas korķis ir ļoti viegls, elastīgs un lieliski slāpē skaņas un absorbē vibrācijas. Korķi var pārklāt ar šķembu imitāciju, kā arī izmantot to kā vitrīnu pamatnes elementu.

Korķa profila biezums ir 5 mm un platums 48 mm. Pamatnes malas no abām pusēm ir precīzi profilētas 45 grādu leņķī, lai ideāli atdarinātu reālā dzīvē būvētos dzelzceļus. Jūsu ērtībai piedāvājam produktu kā vienkāršu pamatni. Profilu var izmantot taisnu dzelzceļa posmu būvēšanai. Sagriežot korķi ar tapešu nazi gar dzelzceļa asi, top divas elastīgas puses, kuras var modelēt uz visa veida līkumiem un krustojumiem.
 
100% preces atdošanas garantija Bez termiņa.

Mūsu veikalā ir iespējams atdot atpakaļ produktu bez termiņa ierobežojuma. Atdot atpakaļ var komplektētu korķi oriģinālā iepakojumā bez lietošanas pazīmēm un netīrumiem, ko var pārdot tālāk. Tāpēc nav svarīgi, vai pēkšņi esi mainījis ideju vai esi nopircis vairāk korķa nekā Tev vajag. Pērkot šo produktu, vari justies drošs, jo jebkurā laikā vari to atdot atpakaļ mums. Ņem vērā, ka citos veikalos preci var atdot atpakaļ tikai 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.

Ieliec grozā, apmaksas veids, kurjers... bet kad saņemšu piegādi?

Darām visu iespējamo, lai korķa iegāde būtu pēc iespējas ērta, droša un bez grūtībām. Tāpēc par šo produktu vari samaksāt gan skaidrā naudā, saņemot preci no kurjera, gan ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai ar kredītkarti. Korķi vienmēr pakojam stiprā un biezā kartonā, savukārt par ātru piegādi Tev parūpēsies kurjerpasts FedEx Express. Katru dienu gādājam par to, lai Tava pasūtījuma saņemšanas dienā produkti būtu vienmēr pieejami mūsu noliktavā. Tādēļ pasūtījumu saņemsi parasti jau maksimāli 48 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja Tev ir svarīgi saņemt piegādi konkrētā laikā un nevari pārāk ilgi gaidīt korķi, pirms piespied pogu „Ieliec grozā”, sazinies ar mūsu pārdošanas nodaļu un pārliecinies par 100% pasūtījuma izpildi.

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA