BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa dekoratīvā miza Virgin

decoration natural  wall raw cork bark panels design look Oriģinalitāte un dabas unikalitāte pa rokai! 

Meklē oriģinālu veidu kā apstrādāt sienu viesu istabā vai guļamistabā? Domā par netipisku un ekoloģisku restorāna vai biroja interjeru? Varbūt Tev vajag dabisku un ļoti skaists paklājiņu terārijam? Katrā no šīm situācijām Tavas vajadzības apmierinās dekoratīvā korķa ozola miza. 

Mode un tendences meklēt pēc iespējas dabiskus, ekoloģiskus un videi draudzīgus - tajā pašā laikā – unikālus, nobeiguma apdares materiālus, noveda pie jaunās dekoratīvā korķa plākšņu Virgin līnijas tapšanas. Dabīgās un masīvās korķa plāksnes no neapstrādātas korķa ozola mizas ir oriģināls, stilīgs un 100% dabīgs un ekoloģisks produkts. Plāksnes virspuse tiek izgatavota no neskartas, masīvas mizas, kas pielīmēta uz līdzenas virsmas no aglomerētā korķa. 
 

Pašlīmējošais slānis ir piemērots tikai līmēšanai uz gludām, līdzenām, tīrām un bez putekļiem virsmām (piemēram, ģipškartona plāksnēm vai mēbelēm).

Kā visas korķa plāksnes, arī šīs plāksnes bez dekoratīvām īpašībām papildu uzlabo arī akustiku un siltuma izolāciju, kas paaugstina telpas izmantošanas komfortu. Dekoratīvajai korķa mizai Virgin ir 25 mm biezums, izmēri 610x915 mm un svars 4 kg. To var veiksmīgi izmantot kā dekoru mājās, birojā, restorānā un veikalā un kā terāriju vai akvāriju aprīkojumu. 

Ja Tev ir apnikusi visur esošā keramika, klasisks koks vai auksts stikls, izvēlies mūžīgi stilīgu materiālu, kas sajūsminās ikvienu bez izņēmuma! Katrs dekoratīvā korķa panelis ir neatkārtojams un to 100% ir projektējusi un radījusi daba. Vari būt drošs, ka Tavs interjers mainīsies līdz nepazīšanai un iegūs izsmalcinātu raksturu, savukārt ģimene un draugi būs sajūsmā par Tavu labo gaumi un estētikas izjūtu. 

Dekoratīvais korķis sienai ir ļoti praktisks risinājums, ja papildus nepārspējamam dekoram vēlies iegūt skaņas un siltuma izolācijas efektu. Korķa plāksnes ir ideāli piemērotas telpām, kas pakļautas troksnim vai netīrumiem - istabas, koridori un priekštelpas. Korķis sienām ir viegls un praktisks, vari to izmantot arī kā korķa tāfeli, piestiprinot pie tās plakātus un bildes vai piestiprinot gleznas. 

Korķa miza ir lielisks dekora priekšmets terārijiem vai akvārijiem. Tā nodrošinās slēptuvi maziem mītniekiem - rāpuļiem, abiniekiem un zivīm, tie jutīsies kā savā dabiskajā vidē. Tā ir izturīga pret ūdeni, ērta un to vienkārši griezt, turklāt ir pilnīgi droša, tāpēc nav jāuztraucas par savu mazo draugu veselību. 
 

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}No kādām kļūdām jāizvairās? 

Nobeigumā lļoti svarīga lieta! Dabīgais korķis ir jūtīgs uz mitruma līmeņa izmaiņām. Samazinoties mitrumam, tas saraujas un samazina savus izmērus. Ņemot vērā mainīgos apstākļus glabāšanas un transporta laikā, iesakām izņemt korķi no iepakojuma un aklimatizēt to vismaz 48 stundas tādos pašos apstākļos, kādos tas tiks montēts. Tas samazinās varbūtību, ka radīsies redzamas plaisas korķa plākšņu savienojuma vietās. Šādas situācijas bieži rodas rudens un ziemas laikā, kad vēl auksts un mitrs korķis tiek montēts siltās un sausās telpās. Tāpēc korķi ir vērts iegādāties dažas dienas iepriekš un atbilstoši sagatavot to uzstādīšanai, lai izvairītos no papildu izmaksām un nevajadzīga stresa. 

100% preces atdošanas garantija Bez termiņa. 

Mūsu veikalā ir iespējams atdot atpakaļ produktu bez termiņa ierobežojuma. Atdot atpakaļ var komplektētu korķi oriģinālā iepakojumā bez lietošanas pazīmēm un netīrumiem, ko var pārdot tālāk. Tāpēc nav svarīgi, vai pēkšņi esi mainījis ideju vai esi nopircis vairāk korķa nekā Tev vajag. Pērkot šo produktu, vari justies drošs, jo jebkurā laikā vari to atdot atpakaļ mums. Ņem vērā, ka citos veikalos preci var atdot atpakaļ tikai 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas. 

Ieliec grozā, apmaksas veids, kurjers... bet kad saņemšu piegādi? 

Darām visu iespējamo, lai korķa iegāde būtu pēc iespējas ērta, droša un bez grūtībām. Tāpēc par šo produktu vari samaksāt gan skaidrā naudā, saņemot preci no kurjera, gan ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai ar kredītkarti. Korķi vienmēr pakojam stiprā un biezā kartonā, savukārt par ātru piegādi Tev parūpēsies kurjerpasts FedEx Express. Katru dienu gādājam par to, lai Tava pasūtījuma saņemšanas dienā produkti būtu vienmēr pieejami mūsu noliktavā. Tādēļ pasūtījumu saņemsi parasti jau maksimāli 48 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja Tev ir svarīgi saņemt piegādi konkrētā laikā un nevari pārāk ilgi gaidīt korķi, pirms piespied pogu „Ieliec grozā”, sazinies ar mūsu pārdošanas nodaļu un pārliecinies par 100% pasūtījuma izpildi. 

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi? 

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA