BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Vidēji graudainā korķa plāksnes

Meklē labāko materiālu korķa tāfelei?

Vidēji graudainā korķa plāksnes 640x950 mm ir ideāli piemērotas, lai izveidotu virsmas, kas paredzētas informācijas, paziņojumu, sludinājumu utt. piestiprināšanai. Pateicoties augstai elastībai, lieliskai estētikai un augstai izturībai pret drupšanu, vidēji graudainā korķa plāksnes veiksmīgi var pielietot sienas ziņojumu dēļos, sludinājumu vitrīnu un ekrānu izveidošanā.

Kāds biezums ir vispiemērotākais?

Populārāko korķa tāfeļu piespraužu adatu garums ir aptuveni 11 mm. Lai varētu brīvi un droši piespraust uzņēmuma dokumentus vai atvaļinājuma bildes pie korķa tāfeles, ir nepieciešams korķis ar biezumu no 7 līdz 10 mm. Ja vēlaties iedzīt adatu līdz galam, tajā pašā laikā nebojājot sienu, izvēlieties tehnisko korķi ar biezumu no 12 līdz 15 mm. Korķa plāksnes ar biezumu no 4 līdz 5 mm ir piemērotākās gadījumos, kad ir jau mīksts pamats, pie kura tiek pielīmēta dekoratīva korķa kārta. Kā pamatni zem plānām korķa loksnēm var izmantot mīkstu kokšķiedru plātni, putuplastu vai kartonu. Ja, savukārt, budžets korķa iegādei ir ierobežots, var izvēlēties korķa paneli ar biezumu 20 mm. Tik biezu korķi var pielīmēt tieši pie sienas vai cita pamata, vai arī izmantot, lai izveidotu starpsienas starp rakstāmajiem galdiem, kas kalpos gan kā darba vietas akustiskā izolācija, gan kā praktiska un viegli pieejama korķa tāfele.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Vai Jums nav lielāku plākšņu?

635x940 mm formāts smalkgraudainajam korķim un 640x950 mm vidējas un rupjas frakcijas korķim ir produkta „Korķa plāksnes” lielākie pieejamie formāti. Ja šis izmērs ir pārāk mazs, ideāls risinājums ir korķa paklājiņi, kas pieejami sadaļā „Korķis rullī”, kas atrodas kreisajā pusē. Atradīsi tur korķa ruļļus ar biezumu no 2 līdz 10 mm tādā daudzumā, kādā konkrētā brīdī vēlies, jo Tavai ērtībai korķi ruļļos pārdodam uz metriem.

Kā un ar ko uzstādīt vidēji graudaino korķi?

Korķa plāksnes ir ļoti pateicīgs materiāls, jo ļauj to uzstādīt vairākos veidos. Vienkāršākais un lētākais veids ir izmantot korķa līmi. Laba un mūsu pārbaudīta korķa plākšņu līme ir Wakol D-3540, ko var iegādāties sadaļā „korķa līmes”. Iesakām uz katru plāksni izmantot aptuveni 120 gramu līmes.Tas nozīmē, ka mazais 0,8 kg iepakojums Tev pietiks aptuveni 6 loksnēm, savukārt lielais 2,5 kg spainis - 20 loksnēm. Protams, uzstādīšanai jāizmanto tikai tās līmes, kas domātas tieši korķim. Problēmas nevajadzētu izraisīt populāras montāžas līmes vai stipras saistvielas kokam. Ir vērts veikt izvēli no kontakt-līdzekļiem, kas nodrošina tūlītēju saistīšanu, jo tas ievērojami paātrina un atvieglo darbu, īpaši mazāk pieredzējušiem meistariem.

Ja neesi tradicionālās līmes piekritējs, Tevi noteikti ieinteresēs pašlīmējošais korķis, kas atrodams blakus esošajā sadaļā. Korķa plāksne ar mūsu pašlīmējošo slāni nodrošina ātru, tīru un vienkāršu montāžu. Jānorauj vienīgi aizsargplēve un jāpielīmē korķa panelis uz atbilstoši sagatavotas izvēlētās virsmas. Ja Tev ir divpusējā līmlente, vari pasūtīt klasisko vidējās graudainības korķa plāksni un pats izveidot savu pašlīmējošo korķi.

Vai ir nepieciešama nobeiguma apdare?

Tehniskā korķa loksnes var mierīgi atstāt bez papildu nobeiguma apdares. Var arī brīvi veikt nobeiguma apdari bez ierobežojumiem. Korķa paneļus var krāsot ar jebkādu krāsu, laku vai beici, izceļot vai paslēpjot korķa struktūru. Ir vērts izmantot aizsarglīdzekli, ja esi pārliecināts, ka korķis var regulāri kļūt netīrs un tas būs bieži jāmazgā. Nobeiguma apdare, kas ir ekonomiskākā un prasa vismazāk laikā, ir... atstāt korķi bez nobeiguma apdares! Oriģinālā korķa rupji graudainā struktūra ienesīs Tavā interjerā svaigu un dabīgu gaisotni, un šāda korķa siena ilgus gadus var kalpot kā labākā korķa tāfele visai Tavai ģimenei!

Mūsu piedāvātos korķa paneļus izmanto neskaitāmos pielietojumos, ko ierobežo tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmām atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu!

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA