BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa grīdas

Izvēlies kategoriju, kas Tevi interesē:

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Dizains, komforts un izturība jeb lieliska korķa grīda!

Sapņo par vienmēr siltu un patīkamu grīdu? Tādu, par kuru var droši staigāt mazs bērns? Klusu, veselīgu un ekstremāli izturīgu? Tieši tāda ir korķa grīda. Atklāj tās unikālās īpašības un nomaini grīdu savā mājoklī vai birojā pret ideālo grīdu!

Korķis ir dabīgs un ekoloģisks materiāls, kas ir lieliski piemērots grīdas uzklāšanai. Ja tas Tev asociējas ar ziņojumu dēļa tekstūru un drupšanu, tad ātri vien mainīsi savu viedokli. Grīdas korķis ir pilnīgi cits materiāla veids un cita kvalitāte – tas ir pielāgots virsmai, pa kuru staigājam.

Korķa grīdas kļūst aizvien populārāks produkts visā pasaulē un tā izturību ir pārbaudījuši lietotāji visā pasaulē. Korķa grīdai piemīt ūdensizturība, spiedes izturība un lieliska estētika; tas rada lielisku atmosfēru, vienlaikus nodrošinot lietošanas komfortu un rūpējoties par iedzīvotāju veselību.

Iepazīsti visas grīdas korķa īpašības!

Izvēlies korķa grīdas un nodrošini sev siltu un patīkamu grīdu (siltuma izolācija), klusāku dzīvokli (skaņas izolācija), ērtu staigāšanu pat bez apaviem (elastība, pretslīdes īpašības un vibrāciju slāpēšana), vienkāršu kopšanu (pietiek ar ūdeni un maigu tīrīšanas līdzekli). Nerunājot nemaz par veselības priekšrocībām, jo dabīgais korķis ir antistatisks un hipoalerģisks, kā arī tas ir ideāls materiāls personām ar mugurkaula un kāju traucējumiem, jo tas mazina triecienus, kas rodas staigāšanas rezultātā.

Korķa grīdas nodrošina klusu un siltu telpu, tāpēc tās ir ieteicamas visām telpām, izņemot tās, kuras ir pakļautas lielai mitruma un ūdens iedarbībai. Pateicoties dabīgā korķa izmantošanai, korķa paneļus veiksmīgi var izmantot tajās telpās, kurās atrodas cilvēki, kuriem ir astma vai alerģija. Dabīgais korķis neabsorbē putekļus, tam ir pretsēnīšu īpašības, ir izturīgs pret mitrumu, turklāt to viegli kopt. Kā 100% ekoloģisks un dabīgs produkts tas tiek iegūts nekaitējot apkārtējai videi.

Mūsu piedāvājumā ir grīdas korķis vairākos virsmas nobeiguma variantos. Visi varianti ir izturīgi pret nodilumu un kalpo ļoti ilgu laiku. Viegli pielāgosi korķa grīdu interjera stilam pateicoties dažādām krāsām un faktūrām. Tās montāža ir ātra un ērta, jo korķa plāksnes jāpielīmē tikai pie virsmas ar Wakol līmi, kas atrodas mūsu piedāvājumā. Laipni lūgti mūsu unikālajā korķa grīdu pasaulē! Atklāj pilnīgu jaunu vārda „grīda” definīciju jau šodien!

Baudi klusu, siltu un omulīgu interjeru!

Korķa grīdas, kas izgatavotas no pie pamatnes pielīmētām plāksnēm, garantē siltu un izturīgu grīdu, ko varēsi baudīt ļoti ilgu laiku. Grīdas korķa plāksnes galvenokārt nodrošina vairāk klusuma, siltuma un ērtības, kā arī vieglu kopšanu. Korķa grīdas unikālās estētiskas un veselības īpašības, kā arī augstos ekspluatācijas parametrus augsti novērtē visā pasaulē!

Korķa kā parketa materiāla izmantošana sniedz Tev maksimālās drošības un komforta garantiju. Korķa izstrādājumi ir 100% ekoloģiski un dabīgi, tāpēc tos var izmantot arī, ja iemītniekiem ir alerģija - korķis novērš sēnīšu un pelējuma rašanas risku, ir ūdensizturīgs un izturīgs pret pūšanu, neabsorbē putekļus, tāpēc to veiksmīgi var izmantot astmas slimnieki.

Piedāvājumā mums ir grīdas korķa plāksnes, kuras var pielāgot katrai telpai un katram interjeram neatkarīgi no tā, vai meklē modernu vai tradicionālu dizainu. Piedāvājam korķa grīdas no vērtīgā korķa ozola mizas tieši no Portugāles, kuru atkarībā no vajadzībām var pārklāt ar laku, parafīnu vai atstāt bez pārklājuma, fāzētas vai nē. Garantējam, ka mūsu grīdas plāksnes ir izturīgas pret nodilumu un pilda visas paredzētās funkcijas. Izvēlies augstākās kvalitātes grīdu.
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA