BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa apakšklājs

Korķa apakšklājs Meklē labāko lamināta apakšklāju?

Lamināta korķa apakšklājs ir nepārspējams produkts premium segmentā, nodrošinot lielisku skaņas un siltuma izolāciju visa veida peldošajām grīdām. Tas lieliski slāpē triecientrokšņa un gaisa pārraidītās skaņas, kas rodas telpā, lietojot grīdu, kas rada jūtamu un apmierinošu komforta pieaugumu. Veiksmīgi izlīdzina nelielas virsmas nepilnības zem uzstādāmās virsmas, palielinot izturību un pagarinot kalpošanas mūžu. Grīda ir klusāka, siltāka un daudz patīkamāka. Lamināta izolācijas apakšklāji, kas veidoti no dabīgā korķa, ir bezgalīgi izturīgs produkts, līdz ar to varam garantēt, ka tas kalpos ilgāk par pašu grīdu.

Tie tiek izstrādāti līdzīgā tehnoloģijā kā korķis ruļļos, apvienojot dabīgu korķa masu ar ekoloģisku saistvielu, taču atšķiras ar to, ka, lai uzlabotu izolācijas parametrus, tiem ir mazāks blīvums un poraināka struktūra. Izmantojot gumijas korķi apakšklāju zem gala grīdām, kas prasa pamatu ar augstāku blīvumu, korķa masas maisījumam tiek pievienota atbilstoša gumijas regranulāta proporcija.


Kāpēc korķis ir labāks par citiem apakšklājiem?

Lieliska skaņas un siltuma izolācija. Lamināta korķa apakšklājam ir neticami zems siltumvadītspējas un skaņas vadītspējas koeficients. Tas vienmēr ir silts pēc taustes, kā arī nepārnes un neabsorbē mūsu ķermeņa siltumu. Atšķirībā no citiem materiāliem korķis saglabā savas izolācijas īpašības ļoti plašā temperatūras diapazonā. Tas viss pateicoties unikālajai struktūrai, ko nevar iegūt izmantojot tehnoloģiju, kurā katrā kvadrātcentimetra ir 40 miljonu neatkarīgu, gaisa pilnu šūnu. Katra no šīm lieliskajām šūnām nemitīgi, 24 stundas diennaktī, nepārtraukti sargās Tevi un Tavus tuviniekus no aukstuma, trokšņa, vibrācijām un mitruma.

Vibroizolācija. Pateicoties unikālai struktūrai korķis nepārnes vibrācijas. Tas ir iespējams, jo korķim ir poraina struktūra un liela elastība. Tādēļ dabīgais korķis lieliski absorbē skaņas viļņus un vibrācijas.

Izmēru stabilitāte. Pateicoties dabīgā korķa unikālajām īpašībām, korķa apakšklājs ir lieliska alternatīva standarta, maz efektīviem materiāliem, t.i. polietilēna putām vai gofrētam kartonam. Korķim piemīt izmēru stabilitāte, tādēļ pēc apakšklāja un grīdas uzklāšanas, kā arī tās noslogošanas ar mēbelēm korķa slānis ar, piemēram, nominālo biezumu 6 mm, vienmēr būs 6 mm biezumā. Lētu putu un irdenu koka šķiedru vai poraino kokšķiedru plākšņu apakšklāju gadījumā apakšklāja nominālais biezums samazināsies par aptuveni 50-70%. Vai tiešām Tev patīk spraugas starp grīdu un grīdas līstēm?

Elastība un raupja virsma. Korķa augstā elastība un neregulārā virsma palīdz izlīdzināt un paslēpt mazas pamata nepilnības. Korķa šūnu membrānas ir ļoti lokanas, kas padara to ļoti elastīgu. Tas nozīmē, ka tas atgriežas iepriekšējā stāvoklī, kad no tā tiek noņemta slodze. Kad pret korķi pielieto lielu spēku, tad gāze šūnās tiek saspiesta un samazinās šūnu apjoms. Kad slodze tiek noņemta, šūnas atgriežas iepriekšējā stāvoklī un korķī nepaliek deformācijas pēdas. Kādus nelīdzenumus var izlīdzināt putas, ja tās pēc pāris dienām tiks saspiestas līdz papīra lapas biezumam?

Iedarbība uz mikroklimatu. Korķis stabilizē gaisa temperatūru un mitrumu. Tas labvēlīgi iedarbojas uz mikroklimatu un telpu akustiku. Veiksmīgi izolē telpu no būvmateriālu kaitīgās ietekmes.

Dabiskums un ekoloģija. Salīdzinot ar visiem sintētiskajiem apakšklājiem, piem., polietilēna putām vai XPS, korķis ir 100% dabīgs un draudzīgs apkārtējai videi gan ražošanas, gan turpmākās lietošanas laikā. Tas nesatur nekādus kaitīgus piemaisījumus un nevajadzīgas pildvielas. Vai esi jautājis pārdevējam veikalā, ko īsti satur tās putas?

Antistatisks un hipoalerģisks materiāls. Uz korķa virsmas neveidojas elektriskie lādiņi, tāpēc korķis neelektrizējas. Tādēļ tas nepievelk un neabsorbē putekļus. Tas neizraisa arī alerģiju un nekaitē astmas slimniekiem. Vai joprojām gribi ietaupīt, pērkot lētāko sintētiku?

Ūdens un gaisa necaurlaidība. Ņemot vērā, ka korķis satur dabīgo suberīnu šūnapvalkos, tas ir praktiski ūdens un gaisa necaurlaidīgs. Ūdens necaurlaidība būs vienmēr tāda pati neatkarīgi no pagājušiem gadiem. Vai izmantojot poliuretāna putas, Tu aizmirstu par tvaika izolācijas plēvi?

Ugunsizturība. Korķis ir ugunsizturīgs materiāls. Saskarsmē ar uguni, tas sadeg bez liesmas, tādējādi neizdala nekādas toksiskas gāzes. Vai putas arī tā var?

Neitralitāte. Papildu korķa priekšrocība ir tā ķīmiskais inertums. Korķis ķīmiski nereaģē ar šķidrumiem, tam nav garšas, smaržas un tas nav kaitīgs veselībai. Tieši tāpēc tas tradicionāli tiek izmantots, lai aizbāztu pudeles. Ņemot vērā, ka tas satur tanīnus, bet nesatur olbaltumvielas, uz korķi nedarbojas ūdens un tas nepūst.

Vieglums. Gaiss sastāda 90% no korķa apjoma un aptuveni 50% no tā masas. Korķis ir 5 reizes vieglāks par ūdeni un, ņemot vērā, ka tas neuzsūc ūdeni, tas ir nenogremdējams materiāls. Šī īpašība bija jau zināma iepriekš un to izmantoja jau pirms tūkstošiem gadu.

Izturība pret bojājumiem. Pateicoties medus kāres struktūrai, salīdzinājumā ar citiem apakšklājiem korķis ir daudz izturīgāks pret nodilumu, tajā pašā laikā saglabājot ļoti augstu berzes koeficientu Vai kokšķiedru apakšklājs izturēs sitienu ar āmuru?

Ilgtspējīga ražošana. Dabīgais korķis tiek iegūts no korķa koku mizas, vienmēr no korķa ozola zaļā paveida, kas pārklāj Vidusjūras krasta lielās platības. Masīvā korķa slāņi ar biezumu no dažiem līdz padsmit centimetriem tiek atdalīti no stumbriem vismaz 10 gadu intervālos, nekaitējot koka veselībai.

Korķa apakšklājs tiek izmantots visa veidā virsmās, sākot ar peldošajām grīdām jeb laminātu, parketu un koka dēļiem, paklājiem, linoleju, PVC un beidzot ar grīdas korķi, dabīgu akmeni un keramikas flīzēm.

 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!

•  100% dabisks•  ūdensizturīgs•   antistatisks•  elastīgs
•   lieliska siltuma izolācija•  lieliska skaņas izolācija•  ūdens un gaisa necaurlaidība•  100% ekoloģiski
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA