BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Rupjgraudainā pašlīmējošās korķa plāksnes

Vai Tev ir nepieciešams ērti un ātri uzstādāms korķis? 

Pašlīmējošais korķis iekaros Tavu sirdi, ja augsti novērtē vienkāršus un ātrus risinājumus. Pašlīmējošās korķa plāksnes ir standarta korķa loksnes, kas pārklātas ar pašlīmējošo slāni. Pašlīmējošais slānis ir piemērots līmēšanai tikai uz gludām, līdzenām, tīrām un bez putekļiem virsmām (piemēram, ģipškartona plāksnēm vai mēbeļu plāksnēm). Veiksmīgas montāžas priekšnosacījums ir neputekļaina, tīra un sausa virsma. Tāpēc svarīgi ir rūpīgi un precīzi sagatavot virsmu montāžai - tā ir jāgruntē un rūpīgi jānotīra. Korķis jāuzklāj uzmanīgi un piesardzīgi, jo līme uzreiz saistās ar pamatni. 

Šis ir lieliski izstrādāts produkts, kas nodrošina vienkāršu montāžu, kā arī ir praktiskāks par klasisko tehnisko korķi. Pasūti, izņem no iepakojuma, aklimatizē, noņem aizsargplēvi, pielīmē... un baudi dabīgo korķi brīvi izvēlētā vietā! 

Problēmas ar skaļu kaimiņu? 

Pašlīmējošais rupjgraudainais korķis - lieliska skaņas un siltuma izolācija. No rupjgraudainā korķa izveidotai plāksnei piemīt lielākais blīvums, salīdzinot ar smalkgraudainā un vidēji graudainā korķa loksnēm. Ātri un ērti montējama tieši pie sienas kā skaņas izolācija, plāksne novērš gaisa pārraidītās skaņas, kas nāk no ārpus sienas. Ja siena ir salīdzinoši plāna un troksnis ir īpaši kaitinošs, ir vērts apsvērt domu par vieglu konstrukciju, kas attiecīgi sastāv no 15-20 mm biezas korķa plāksnes, gaisa spraugas un minerālvates un nobeigumā ģipškartona vai OSB plāksnes. Vairākumā gadījumu apmierinošus skaņas izolācijas rezultātus var iegūt, pielīmējot 10 mm biezas rupjgraudainā korķa plāksnes tieši pie sienas. 

Vēlies iegūt nedaudz privātuma? 

Ja vairāk par kaimiņa skaļo televizoru Tev traucē viņa ziņkārība, tad rupjgraudainais korķis arī ir domāts Tev. Pietiek jau ar 5-7 mm biezu korķi, lai saglabātu mājokļa privātumu. Pēc plāksnes montāžas ir ieteicams tām vairs neveikt nobeiguma apdari, jo korķa neregulārā struktūra veiksmīgi izkliedēs skaņu, novēršot atbalsī mūsu mājoklī un paaugstinot akustisko komfortu. Personām, kas nav pārliecinātas par tehniskā korķa estētiskajām īpašībām, iesakām veikt nobeiguma apdari ar dekoratīvo korķi, kura plašu klāstu var atrast mūsu veikalā. 

Aiz loga ir -15 grādi un Tava siena ir ledus auksta? 

40 miljonu gaisa šūnu katrā kubikcentimetrā ir atbildīgi par korķa siltumvadītspēju 0,037 W/mK. Ko tas nozīmē? Mazāki rēķini par gāzi un daudz vairāk siltuma Tavā mājoklī. Pietiek jau ar 3-5 mm biezu rupjgraudainā korķa slāni, lai pat ļoti auksta siena kļūtu silta. Savukārt 7-10 mm bieza korķa plāksne nodrošinās pietiekamu siltumizolāciju, aizturot mājoklī tik daudz siltuma, lai tas kļūtu omulīgs un ērts. 
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Vai Jums nav lielāku plākšņu? 

635x940 mm formāts smalkgraudainajam korķim un 640x950 mm vidējas un rupjas frakcijas korķim ir produkta „Korķa plāksnes” lielākie pieejamie formāti. Ja šis izmērs ir pārāk mazs, ideāls risinājums ir korķa paklājiņi, kas pieejami sadaļā „Korķis rullī”, kas atrodas kreisajā pusē. Atradīsi tur korķa ruļļus ar biezumu no 2 līdz 10 mm tādā daudzumā, kādā konkrētā brīdī vēlies, jo Tavai ērtībai korķi ruļļos pārdodam uz metriem. 

Ieliec grozā, apmaksas veids, kurjers... bet kad saņemšu piegādi? 

Darām visu iespējamo, lai korķa iegāde būtu pēc iespējas ērta, droša un bez grūtībām. Tāpēc par šo produktu vari samaksāt gan skaidrā naudā, saņemot preci no kurjera, gan ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai ar kredītkarti. Korķi vienmēr pakojam stiprā un biezā kartonā, savukārt par ātru piegādi Tev parūpēsies kurjerpasts FedEx Express. Katru dienu gādājam par to, lai Tava pasūtījuma saņemšanas dienā produkti būtu vienmēr pieejami mūsu noliktavā. Tādēļ pasūtījumu saņemsi parasti jau maksimāli 48 stundu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Ja Tev ir svarīgi saņemt piegādi konkrētā laikā un nevari pārāk ilgi gaidīt korķi, pirms piespied pogu „Ieliec grozā”, sazinies ar mūsu pārdošanas nodaļu un pārliecinies par 100% pasūtījuma izpildi. 

No kādām kļūdām jāizvairās? 

Nobeigumā lļoti svarīga lieta! Dabīgais korķis ir jūtīgs uz mitruma līmeņa izmaiņām. Samazinoties mitrumam, tas saraujas un samazina savus izmērus. Ņemot vērā mainīgos apstākļus glabāšanas un transporta laikā, iesakām izņemt korķi no iepakojuma un aklimatizēt to vismaz 48 stundas tādos pašos apstākļos, kādos tas tiks montēts. Tas samazinās varbūtību, ka radīsies redzamas plaisas korķa plākšņu savienojuma vietās. Šādas situācijas bieži rodas rudens un ziemas laikā, kad vēl auksts un mitrs korķis tiek montēts siltās un sausās telpās. Tāpēc korķi ir vērts iegādāties dažas dienas iepriekš un atbilstoši sagatavot to uzstādīšanai, lai izvairītos no papildu izmaksām un nevajadzīga stresa. 

Meklē korķi citam mērķim? 

Smalkgraudainā korķa plāksnes ir ideāls risinājums visa veida izgriešanai, gravēšanai, aplīmēšanai un apdrukai. Pateicoties augstai elastībai, ļoti gludai virsmai, kā arī izturībai pret drupšanu, korķis tiek veiksmīgi lietots šādu izstrādājumu ražošanā: reklāmas priekšmeti, apavu zolītes, tehniskie blīvējumi u.c. 

Vidēji graudainā korķa plāksne ir ideāli piemērota, lai izveidotu virsmas, kas paredzētas informācijas, paziņojumu, sludinājumu utt. piestiprināšanai. Pateicoties augstai elastībai, lieliskai estētikai un augstai izturībai pret drupšanu, vidēji graudainā korķa plāksnes veiksmīgi pielieto sienas ziņojumu dēļos, sludinājumu vitrīnu un ekrānu izveidošanā. 

Mūsu piedāvātos korķa paneļus ar līmi izmanto neskaitāmos pielietojumos, ko ierobežo tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmas atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu! 

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi? 

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA