BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Rupjgraudainā korķa plāksnes

Problēmas ar skaļu kaimiņu?

Rupjgraudainā korķa plāksnes - lieliska skaņa un siltuma izolācija. No rupjgraudainā korķa izveidotai plāksnei piemīt lielākais blīvums, salīdzinot ar smalkgraudainā un vidēji graudainā korķa loksnēm. Montējot to tieši pie sienām vai griestiem kā skaņu absorbējošu slāni, tā novērš gaisa pārraidītās skaņas, kas nāk no ārpus sienas. Ja siena ir salīdzinoši plāna un troksnis ir īpaši kaitinošs, ir vērts apsvērt domu par vieglu konstrukciju, kas attiecīgi sastāv no 15-20 mm biezas korķa plāksnes, gaisa spraugu un minerālvates un nobeiguma ģipškartona vai OSB plāksnes. Vairākumā gadījumu apmierinošus skaņas izolācijas rezultātus var iegūt, pielīmējot 10 mm biezas rupjgraudainā korķa plāksnes tieši pie sienas.

Vēlies iegūt nedaudz privātuma?

Ja vairāk par kaimiņa skaļo televizoru Tev traucē viņa ziņkārība, tad rupjgraudainais korķis arī ir domāts Tev. Pietiek jau ar 5-7 mm biezu korķi, lai saglabātu mājokļa privātumu. Pēc plāksnes montāžas ir ieteicams tām vairs neveikt nobeiguma apdari, jo korķa neregulārā struktūra veiksmīgi izkliedēs skaņu, novēršot atbalsī mūsu mājoklī un paaugstinot akustisko komfortu. Personām, kas nav pārliecinātas par tehniskā korķa estētiskajām īpašībām, iesakām veikt nobeiguma apdari ar dekoratīvo korķi, kura plašu klāstu var atrast mūsu veikalā.

Aiz loga ir -15 grādi un Tava siena ir ledus auksta?

40 miljonu gaisa šūnu katrā kubikcentimetrā ir atbildīgi par korķa siltumvadītspēju 0,037 W/mK. Ko tas nozīmē? Mazāki rēķini par gāzi un daudz vairāk siltuma Tavā mājoklī. Pietiek jau ar 3-5 mm biezu rupjgraudainā korķa slāni, lai pat ļoti auksta siena kļūtu silta. Savukārt 7-10 mm bieza korķa plāksne nodrošinās pietiekamu siltumizolāciju, aizturot mājoklī tik daudz siltuma, lai tas kļūtu omulīgs un ērts.
 
preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Vai Jums nav lielāku plākšņu?

635x940 mm formāts smalkgraudainajam korķim un 640x950 mm vidējas un rupjas frakcijas korķim ir produkta „Korķa plāksnes” lielākie pieejamie formāti. Ja šis izmērs ir pārāk mazs, ideāls risinājums ir korķa paklājiņi, kas pieejami sadaļā „Korķis rullī”, kas atrodas kreisajā pusē. Atradīsi tur korķa ruļļus ar biezumu no 2 līdz 10 mm tādā daudzumā, kādā konkrētā brīdī vēlies, jo Tavai ērtībai korķi ruļļos pārdodam uz metriem.

Kā un ar ko uzstādīt rupjgraudaino korķi?

Korķa plāksnes ir ļoti pateicīgs materiāls, jo ļauj to uzstādīt vairākos veidos. Vienkāršākais un lētākais veids ir izmantot korķa līmi. Laba un mūsu pārbaudīta korķa plākšņu līme ir Wakol D-3540, ko var iegādāties sadaļā „korķa līmes”. Iesakām uz katru plāksni izmantot aptuveni 120 gramu līmes.Tas nozīmē, ka mazais 0,8 kg iepakojums Tev pietiks aptuveni 6 loksnēm, savukārt lielais 2,5 kg spainis - 20 loksnēm. Protams, uzstādīšanai jāizmanto tikai tās līmes, kas domātas tieši korķim. Problēmas nevajadzētu izraisīt populāras montāžas līmes vai stipras saistvielas kokam. Ir vērts veikt izvēli no kontakt-līdzekļiem, kas nodrošina tūlītēju saistīšanu, jo tas ievērojami paātrina un atvieglo darbu, īpaši mazāk pieredzējušiem meistariem.

Ja neesi tradicionālās līmes piekritējs, Tevi noteikti ieinteresēs pašlīmējošais korķis, kas atrodams blakus esošajā sadaļā. Korķa plāksne ar mūsu pašlīmējošo slāni nodrošina ātru, tīru un vienkāršu montāžu. Jānorauj vienīgi aizsargplēve un jāpielīmē korķa panelis uz atbilstoši sagatavotas izvēlētās virsmas. Ja Tev ir divpusējā līmlente, vari pasūtīt klasisko vidējās graudainības korķa plāksni un pats izveidot savu pašlīmējošo korķi.

Vai ir nepieciešama nobeiguma apdare?

Tehniskā korķa loksnes var mierīgi atstāt bez papildu nobeiguma apdares. Var arī brīvi veikt nobeiguma apdari bez ierobežojumiem. Korķa paneļus var krāsot ar jebkādu krāsu, laku vai beici, izceļot vai paslēpjot korķa struktūru. Ir vērts izmantot aizsarglīdzekli, ja esi pārliecināts, ka korķis var regulāri kļūt netīrs un tas būs bieži jāmazgā. Nobeiguma apdare, kas ir ekonomiskākā un prasa vismazāk laikā, ir... atstāt korķi bez nobeiguma apdares! Oriģinālā korķa rupji graudainā struktūra ienesīs Tavā interjerā svaigu un dabīgu gaisotni, un šāda korķa siena ilgus gadus var kalpot kā labākā korķa tāfele visai Tavai ģimenei!

Mūsu piedāvātos korķa paneļus izmanto neskaitāmos pielietojumos, ko ierobežo tikai Tavs radošums un iztēle. Mūsu veikala piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc bez problēmām atradīsi sev piemērotākos korķa izstrādājumus. Tāpēc ieguldi nedaudz sava laika un iepazīsti labāk mūsu korķa sortimentu!

Vai zini, ka izvēloties mūsu produktus, Tu rūpējies par apkārtējo vidi?

Dabīgais korķis tiek ražots, rūpējoties ar zemu enerģijas patēriņu, praktiski nulles piesārņojumu emisiju un minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Izvēloties 100% dabīgus korķa produktus, Jūs veicināt atbildīgu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu attīstību, palīdzot aizsargāt mūsu apkārtējo vidi un turpmākās paaudzes. Novēlam veiksmīgus iepirkumus!
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA