BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM PASŪTĪJUMIEM. PASŪTĪT TAGAD!

Valūta :

Korķa ieklāšana jūras nozarei (SeaCork) korķa laivu ieklāšana

Korķa grīdas segumi uz kuģa klājs? Lieliska izvēle burāšanas entuziastiem!

Jūras burāšanas pasaulē, kur katram detaļai ir nozīme, izvēlēties pareizo korķa grīdas segumi kuģa klājs ir būtiski. Mūsu dabīgais korķis – korķis grīdai kuģa klājs un jachtu ražošanai apvieno tradīcijas ar modernitāti. Izvēloties mūsu korķa grīdas segumi produktu kuģa klājs, jūs pieņemat uzticamību, eleganci un ilgmūžību, ko novērtē gan pieredzējuši burātāji, gan jaunāki jūras piedzīvojumu entuziasti.

preload spinner

preload spinner
{{text.SALE}}
{{product.SalePercentage}}%
{{product.Title}} {{product.Title}}

Ilgmūžība un drošība jebkuros apstākļos ar korķa grīdas segumi

Pateicoties tā augstajai izturībai jūras apstākļos, korķis grīdai ir lieliska izvēle kuģa klājs. Korķis grīdai saglabā un nodrošina komfortablu temperatūru gan karstumā, gan salā. Dabīgais korķis un korķis grīdai nav tikai estētika, bet galvenokārt drošība. Korķa grīdas segumi sakarā ar tā pretslīdēšanas īpašībām, nodrošina stabilitāti jebkuros apstākļos. Turklāt korķis grīdai uz kuģa klājs ir viegli tīrāms un apkopējams, tāpēc jūsu kuģis vai jachta vienmēr izskatīsies nevainojami.

Iepirkšanās un uzstādīšanas ērtums ar korķa grīdas segumi uz kuģa klājs

Mēs pārdodam korķis grīdai jachtām un kuģiem praktiskos ruļļos. Pārdošana notiek par pilniem m², kas nozīmē, ka var pasūtīt tieši tik daudz korķis grīdai, cik nepieciešams. Jūsu ērtībām, 8 mm biezumā garākais ruļlis ir 8 m, bet 5 mm biezumā 13 m. Piemēram, ja jūs nolemjat iegādāties korķa grīdas segumu rullīti ar platību 15 m² un biezumu 8 mm, jūs saņemsiet divus ruļļus 8 m un 7 m garumā. Tādējādi mēs varam piedāvāt tieši produktu, kas jums nepieciešams un korķa grīdas!

Vēlaties, lai jūsu kuģa klājs izceltos ar unikālu dizainu?

Lai iegūtu raksturīgās svītras un dizainu uz korķis grīdai, pietiek to apstrādāt ar griešanu un frēzēšanu. Pēc tam iegūtās starpes un iedobes var aizpildīt ar īpaši paredzēto masu BOSTIK Simson MSR Deck Caulk Advance vai Sikaflex 291, lai dotu jūsu kuģa klājs unikālu izskatu.
DROŠUS MAKSĀJUMUS
BEZMAKSAS PIEGĀDE
VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE
APMIERINĀTĪBAS GARANTIJA